1177
648
عنوان

مشورت

154 بازدید | 28 پست

سلام خوبین دخترم تازهرفته تو 4سال و دیروز کلا پایین خونه مادرشوهرم اینا بود و الان ک با دخترم حرف میزدم دیدم داره راجب نواربهداشتی میحرفه بهش میگم تو از کجامیدونی میگ مامانحون کفته مثلا بهش گفته میذاریم لای پامون و میریم دستشویی و اینچیزا دیک من سوال نکردم میخام برم ب ماورشوعذم بگم ازین حرفا ب بچه نزنه سنش کمه چجوری بگم هم بااحترام باشه هم کوبنده

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
1189

بگو مامان جان هر حرفی رو باید تو یه سنی به بچه ها زد که جنبه اموزشی داشته باشه حرف درباره دوره بلوغ و غیره رو حداقل توی نه ده سالگی باید به دخترا گفت ،شما یکمی زود درباره یکسری چیزا به دخترم گفتید ،اون الان بچست و باید بازی کنه و کودکی کنه و لذت ببره یکمی واسش زوده بیفته تو فکر اینجور چیزا،هر وقت سنش رفت بالاتر اون موقع من و شما باهم بهش این چیزا رو یاد میدیم

برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید   مرسی از مهربونیتون
1179

به نظر من اشکال نداره، اگه جوری گفته بشه که کنجکاوی اضافی رو در بچه تحریک نکنه و مثل یه چیز معمولی و طبیعت بدن زن تو سن کم بچه بشنوه بعدا حساسیتشون رو این موضوعات کمتر میشه، نه مثل ما که یهو تو ۱۴ سالگی مثه یه راز خلقت بهمون گفتن و کف کرده بودیم و هی پیش خودمون فکر و خیال میکردیم

اما در کل شما حق دارید باید قبلش نظر شما رو میخواست، شما تصمیم گیرنده اید. شایدم یهو تو یه موقعیتی گیر افتاده نمیدونسته چطور جمعش کنه ناچارا گفته

شوهرم بهش گفتم تعجب گرد. چیزی نگف دیگ برم چی بگم اخه بهش بگگه

بگو برو ب مادرت بگو نگه جلو بچه اینارو بعد میگن ما یادش دادیم تو جمع بگع ابرو مون میره

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات تو دلیمو مهمون کنین
به نظر من اشکال نداره، اگه جوری گفته بشه که کنجکاوی اضافی رو در بچه تحریک نکنه و مثل یه چیز معمولی و ...

تو دست من دیده بود ی بار گفتم دستمال یکبار مصرف برای تمیزکاری هستش دیگ کلا کنجکاو نشد و نپرسید ولی الللن هی میگ

1190