2726
عنوان

دیابت بارداری 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 23 پست
بهداشت بهم گفت ۲۶ هفته چکاب کامل قند مینویسم  اینو برم یا به دکترم بگم بنویسه؟

فرقی نمیکنه ولی چیزی رو که دکترت بنویسه بهش بیمه تعلق میگیره اما اگر بهداشت بنویسه ازاد حساب میشه فکر کنم. یعنی تو بهداشت به من اینجوری گفتن. فقط تنها نرو. من دیروز تنها رفتم حالم خیلی بد شده بود زنگ زدم بیان پیشم. بخاطر قند زیادی که بهت میدن بخوری یه دفعه قند خونت میره بالا و حالت رو خیلی بد میکنه. البته اگر 2 مرحله ای باشه مشکلی نیست ولی اگر 4 مرحله ای باشه چون قند بیشتری باید مصرف کنی حالت بد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکوک به دیابت بودی؟؟ ۴ مرحله ۷۵ گرم گلوکز میدن ۲ مرحله ۵۰ گرم

نه والا. هیچ مشکلی نداشتم حتی قند دو مرحله ای هم که دادم خیلی پایین بود قندم. ولی نمیدونم چرا دکتره برا نوشت. تو ازمایشگاه هم میگفتن خانمای باردار حتما باید این تست رو بدن. خود مسئول ازمایشگاه میگفت بهت 100 گرم قند دادیم. بخاطر همین حالت بد شده. میگفت خیلی بدنشون طاقت نمیاره و بالا میارن،تو خوب بدنت طاقت اورده که به سرگیجه و حالت تهوع ختم شده. میگفت 100 گرم قند یعنی 2تا شیشه مربای بزرگ رو تو یه جا خوردی

نه والا. هیچ مشکلی نداشتم حتی قند دو مرحله ای هم که دادم خیلی پایین بود قندم. ولی نمیدونم چرا دکتره ...

چرا ۱۰۰ گرم؟؟ زیاد دادن بهت

من دیابت دارم ۷۵ گرم بهم میدن ۴ مرحله خون میگیرن

جدیدا همون اول بارداری اکثر دکترا ازمایش دیابت و میگن بدین چون خیلی زیاد شده

به نظرم برای تنظیم قند خون تو دوران بارداری باید از یه رژیم خوب استفاده کنی هم قند خونت تنظیم باشه هم دوران بارداری سختی نداشته باشی
بعد برداری هم دیابت نداشته باشی من چون مادرم دیابت داشت من سر حاملگیم پیش متخصص تغذیه رفتم خانم راضیه رجبی واسم یه رژیم خوب تنظیم
کرد ه