2733
2739
عنوان

خرید جهیزیه

193 بازدید | 27 پست

من هیچی جهیزبه نگرفتم با اینک چندساله تو عقدم فقط ی ماشین ظرفشویی و چندتا پتو و خرده ریز ک بهم کادو دادن حالا هم هرجور شده میخوام تو تابستون عروسی بگیرم اما میبینین ک همه چیزا چند برابر شدن فکرم مشغوله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من عروسی گرفتم و حهیزیه نخریدم😅

چون همچی داشت فضایی گرون میشد توافق کردیم ک با ۵۰تومن عروسیو گرفتیم. اما خونه پدرم هستم تا شوهرم تا ۶ماه دیگه خونه بگیره، من ۳روزه جهیزیه رو میخزم. برا خواهرمم کلا ۳روز شد همچی هم کامل خرید

❤️همسرم❤️
2738
من عروسی گرفتم و حهیزیه نخریدم😅 چون همچی داشت فضایی گرون میشد توافق کردیم ک با ۵۰تومن عروسیو گرفتی ...

اره عزیزم پول باشه یه روزه هم میشه خرید گلم   

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

ماشین ظرف شویی واقعا به نظرت لازمه؟؟ خب ماشین ظرفشویی نمیخریدی جاش چیزهای ضروری میگرفتی . عروسیتو خیلی مختصر بگیربجاش وسایل بخرین . خونه دارین یا نه؟

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

عزیزم وسایل بزرگتو مثل سرویس چوبتو یخچال و گاز و ... رو قیمت مناسب شیک بخر که بیشتر تو چشه

کوچیکاتم به اندازه بخر ایشالا وقتی رفتی خونه خودت چیزی دیدی نیازه میخری

برای سلامتی باباها، مامانها، نی نی هاشون، باباها و مامانهای منتظر، نی نی های تو راهی یه صلوات بفرستین  
2706