2737
2734
عنوان

خانومای دیابتی کمک کنید لطفا

4254 بازدید | 40 پست

قندم مرز هستش ۹۸ تا قند ناشتامه،  چه کار کنم به نظرتون بیاد پایین؟؟ حذف کنم برنج و نون و سیب زمینیو خوب میشه؟ کسی تجربه داره با رژیم پایین اومده باشه؟

وای قند منم دقیق همینه تو اقدام بازداریم..فکنکنم زیاد بالاباشه ها.ب من متفورمین داد..قرص میخوری:

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
وای قند منم دقیق همینه تو اقدام بازداریم..فکنکنم زیاد بالاباشه ها.ب من متفورمین داد..قرص میخوری:

نه بالاس برا بارداری،  تو بارداری با این قند انسولینی میشی خدا نکرده،  به من گفت زیر نود رفتی اقدام کن ولی قرص نداد بهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بالاس برا بارداری،  تو بارداری با این قند انسولینی میشی خدا نکرده،  به من گفت زیر نود ر ...

ب من ک گف فقط یکم رعایت کن..متفورمینم داد ک خودش باعث جذب قند میشه...اخه برنج نون سیبزمینی میوه همه چی قند داره چ جور رعایت کنیم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2728

عرق بوقناق بگیر بخور...

دم کرده دارچین و گزنه هم قندو میاره پایین.

آبم در طول روز زیاد بخور که قند اضافی از بدنت دفع شه..

غذایی که میخوری باید دو چهارم بشقابت سبزیجات باشه یک چهارم پروتئین یک چهارم هم نون و غلات..

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
عرق بوقناق بگیر بخور... دم کرده دارچین و گزنه هم قندو میاره پایین. آبم در طول روز زیاد بخور که قند ...

امضات عاااالیه ❤❤ ممنونم از راهنماییت،  عرق بوقناق چقدر بخورم؟؟ بعدم یه سوال میگن خام و نپخته نخور با هم سبزیجاتی که گفتین تو بشقاب غذایی مثه چی؟

2738
امضات عاااالیه ❤❤ ممنونم از راهنماییت،  عرق بوقناق چقدر بخورم؟؟ بعدم یه سوال میگن خام و نپخته ن ...

فداتشم عزیزم....

عرق بوقناق دو تا استکان در روز بخوری فکر کنم برات کافی باشه یکی صبح یکی شب اگه دیدی قندت نیومد پایین مقدارشو بیشتر کن...

ببین من خودم دیابت نوع یک دارم بیشتر سبزیجاتی که مصرف میکنم تو غذاهام گوجه و بادمجون و کدو و کلم بروکلی و گل کلم سفید و قارچ و اینجور چیزاست...با همین چندتا قلم غذاهای متنوع زیادی میتونی درست کنی...راستی تو غذاهات حتما جو بریز خیلی واست خوبه قندو میاره پایین...نونتم سعی کن از نون جو استفاده کنی...

سالادم همیشه کنار غذات بزار بجای سسم لیمو یا نارنج استفاده کن...پیاز خامم اگه دوست داری تو سالادت بریز هم طعمشو خوب میکنه هم قندو میاره پایین...

آها راستی بامیه هم واسه قند خوبه تو غذاهات بریز..

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

فقط بگم تا قندت پایین نیومده اصلااااا باردار نشو که پوستت کنده س 

با اون همه ویار مجبوری رژیم بگیری و له له بزنی واسه یه تیکه شیرینی 

من اول بارداری قندم بالا بود با رژیم اوردمش پایین 

نون صبحونه در حد یه کف دست و برنجم ۴-۵ قاشق در روز 

شیرینی و شکر و میوه های شیرین و بستنی و کلا چیزای شیرین ممنوع 

سیب زمینی و ماکارانی و لازانیا حذف 

در کل پوستم داره کنده میشه 😢

🔵🔵🔵وزن اولیه 

دونه کینوا تو نت سرچ کن هم خاصیت زیادی داره هم میتونی باهاش غذاهای متنوع درست کنی...

فقط بگم تا قندت پایین نیومده اصلااااا باردار نشو که پوستت کنده س  با اون همه ویار مجبوری رژیم ...

چشم عزیزم ممنون از خیر خواهیت ❤ لطفا اگه برات امکان داره راهنماییم کن،  چند بود قندت اول بارداریت،  و این که انسولینی شدی شما؟؟ 

2706