2737
2734

گشنمه 😢

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐

میرزا قاسمی

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که درحال رفتن به شهرستان هستم .مهمان مامانم هستم.ولی دلم براشوهرم تنگ میشه تایک شنبه نمیبینمش😢😢

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731
من میخوام هویج پلو درست کنم دیروز از بچه های سایت دستورشو گرفتم

خیلیی خوشمزه است هویج پلو 😉

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
2738

من ک مرغ گذاشتم بپزه اخه عشقم عاشق اینک مرغ له بشه خیلی بپزه 

میخام ته چین مرغ برای اولین بار بعد ۷ ماه ازدواج بزارم خخخ خداکنه خوب شه

واس مامان شدنم یه صلوات بفرستین  
من که درحال رفتن به شهرستان هستم .مهمان مامانم هستم.ولی دلم براشوهرم تنگ میشه تایک شنبه نمیبینمش😢😢

خوش به حالت من از وقتی ازدواج کردیم فقط موقع زایمانم دوروز ندیدمش! دلم میخواد یه مدت تنها بذارمش خودمم یکم برای خودم باشم! 😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
خوش به حالت من از وقتی ازدواج کردیم فقط موقع زایمانم دوروز ندیدمش! دلم میخواد یه مدت تنها بذارمش خود ...

وااای نه ما اصلا نمیتونیم الانم ماموریت داره میخواد بره اهواز منم اصفهان کسی روندارم فرستادم شهرستان خونه مادرمم اینا تو اتوبوسم الان .موقع خداحافظی دوتامون گریه کردیم .بهم میگه رفیق

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
دستورشو میدی عزیزم

چی لازم دارم:
-*- برنج 3 پیمانه
-*- هویج نیم کیلو
-*- گوشت بدون استخوان 400 گرم
-*- پیاز 2 عدد
-*- رب گوجه فرنگی 1 قاشق غذاخوری
-*- نمک و فلفل و زردچوبه و دارچین به میزان لازم
-*- شکر 2 قاشق غذاخوری
-*- روغن به میزان لازم
-*- سیب زمینی یا نان برای ته دیگ

چطور بپزم:
روغن در قابلمه بریزید و پیاز را تفت بدید.در اواخر سرخ شدن فلفل و زردچوبه را اضافه کنید و کمی با پیاز تفت بدید.سپس گوشت ریز خرد شده و دارچین را به پیاز اضافه کنید و همراه با پیاز با حرارت بالا تفت بدید تا آب گوشت کشیده بشه.سپس رب را اضافه کنید و همراه با گوشت کمی تفت بدبد تا بوی خامی رب از بین بره.
گوشت را همراه با کمی آب بپزید تا کاملا مغز پخت بشه.در انتها زعفران آب کرده و نمک را به گوشت اضافه کنید.
هویج خلال شده را با کمی روغن و 2 قاشق شکر در ماهیتابه ریخته و آنقدر تفت بدهید تا شکر کاملا آب بشه.سپس تا نصف استکان آب در آن ریخته و با حرارت کاملا آرام کمی بپزد دقت کنید که هویج ها نسوزه و یا له نشه و شکل و بافتش رو حفظ کنه.
برنج را جداگانه آبکش کنید.
کف قابلمه سیب زمینی یا نان برای ته دیگ بذارید.روی سیب زمینی ها کمی برنج بریزید و روی برنج مقداری گوشت قیمه و روی آن دوباره برنج و کمی آب زعفران و مقداری هویج خلال و همینطور به ترتیب ادامه دهید.در پایان دوباره کمی زعفران حل شده را روی برنج بریزید.
برنج را روی حرارت بذارید و زمانی که بخار برنج بالا اومد دم کنی بذارید و حرارت را ملایم کنید.قبل از کشیدن پلو مقداری روغن داغ کنید و روی برنج بریزید.
نکته:
-*- هویج پلو را همراه با مرغ یا گوشت قلقلی هم درست میکنند به این صورت که:
-*- برای هویج پلو با گوشت قلقلی،پیاز را با رنده متوسط رنده کنید و بعد گوشت چرخ کرده و نمک و فلفل و زردچوبه را به آن اضافه کنید و به اندازهای متوسط قلقلی کنید و در روغن سرخشان کنید و همراه با هویج سرخ کرده لای پلو بدید و ادامه مراحل بالا.
-*- برای هویج پلو با مرغ ، مرغ را همراه با پیاز و نمک و فلفل و زدچوبه و زعفران بپزید و همراه با هویج سرخ کرده مانند مراحل بالا لای پلو قرار بدید.
-*- میتونید روی پلو زیره سیاه بدید و بعد پلو را دم کنید.
-*- برای تزئین برنج از کشمش یا زرشک سرخ شده و خلال پسته و بادام میتونید استفاده کنید

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2706