2726

نامزدم الآن سربازه سپاهه ، خییییلی دلم میخواد همونجا بمونه و یه شغل دولتی داشته باشه... ولی دیپلمه    باباش هم سپاهیه ... 

تو آشناهاتون کسی بوده بعد سربازی همونجا بهش کار داده باشن ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
دوست پسر من اره سپاه موند و به اصرار من از سپاه اومد بیرون و رفت کلانتری

تحصیلاتش چی بود ؟ 

الآن درجه‌ش چیه؟ و چند حقوقشه؟

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیپلم عزیزم ستوان یکم حقوقه سپاه بهتر بود ولی خیلی اذیت داشت خیلی محدود بود کلانتری ام بین 3و 4ال ...

چرا اذیت بود تو سپاه ؟؟ 

الآن چند ساله اونجا مونده ک ۳ و ۴ میگیره ؟

چرا اذیت بود تو سپاه ؟؟  الآن چند ساله اونجا مونده ک ۳ و ۴ میگیره ؟

بخاطر تیپ و مدل مو و فضای مجازی 

هر موقع شب که زنگ میزدن باید میرفت ماموریت جوری که لباساشو تو ماشین میپدشید همیشه انقدر باید همیشه اناده باشن

تازه رفته کلانتری و استخدام شده

بخاطر تیپ و مدل مو و فضای مجازی  هر موقع شب که زنگ میزدن باید میرفت ماموریت جوری که لباساشو تو ...

وای چ بده اینطوری ، من از ماموریت بدم میاد      یعنی همیشه باید موهاش کوتاه باشه   

چند سال سپاه موند ؟ 

تو سپاه اولاش چقد حقوق میگیرفت ؟ 

وای چ بده اینطوری ، من از ماموریت بدم میاد       یعنی همیشه باید موهاش کوتاه باشه ...

اره از لحاظ مو و ریش انقدر غررررر میزدم خودشم خوشش نمیومد

ماموریتاش اره بعضی هاش خوبه پولای خوبی میگیره 

اگرم ماموریت نره بازداشتی داره

سپاه از سال 89فکر کنم بود حقوق اولشو نمیدونم

اره از لحاظ مو و ریش انقدر غررررر میزدم خودشم خوشش نمیومد ماموریتاش اره بعضی هاش خوبه پولای خوبی می ...

خب پس خیلی سال گذشته ک ۳ و ۴ بهش میدن ..  اولاش ک انقدر نمیدن.. 

کلانتری هم ماموریت داره ؟  استرس نداری؟ آخه خطرناکه 

ممنومم عزیزم ک برام وقت گذاشتی ... 

خب پس خیلی سال گذشته ک ۳ و ۴ بهش میدن ..  اولاش ک انقدر نمیدن..  کلانتری هم ماموریت دا ...

حقوق کلانتری رو گفتم 3 و 4

وگرنه سپاه بیشتر بود خیلی تا 7تومنم میشد ولی این اواخر خیلی اذیت میکرد سر حقوق دادن بستگی به ماموریت اینا داره

مثلا اون موقع ک سپاه بود یه باغ رفتن پر شراب و مشروب اینا بود بخاطر این حق کشف 40تومن قراره بهش بدن از پارسال هنوز ندادن 

کلانتری هم داره ولی وقتاش مشخصه یاشیفت صبحه یا شیفت شب مثل سپاه نبود هروقت زنگ بزنن بری

فدات گلم

من نزدیکترن کسم تو سپاهه الان بیست سال خدمت کل حقوقش سه تومنه  دریافتی هم ۱۸۰۰ قسط زیاد میده تازه نیرو انتظامی هم داریم حقوق بیشتر میگیره تا سپاه .الان سپاه مدرک بالا میخاد کلی هم تحقیق میکنن باید همه چی تموم باشه 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
من نزدیکترن کسم تو سپاهه الان بیست سال خدمت کل حقوقش سه تومنه  دریافتی هم ۱۸۰۰ قسط زیاد میده تا ...

بعد ۲۰ سال ، ۳ تومن‌؟  

اون دوستم پست بالا  میگفت ۷ تومن 

بعد ۲۰ سال ، ۳ تومن‌؟     اون دوستم پست بالا  میگفت ۷ تومن

اره بخدا ..اونا که زیاد میگیرن حتما پست بالان..اینا هم که دانشگاه افسری رفتن باز بهتره بابا چهاره

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بالای چهار

سپاه خیلی دسته و ردیف داره .

2706