2726
عنوان

ی ساعت دیگه میرم برا زایمان

966 بازدید | 78 پست

ساعت 6گفتن باید بیمارستان باشم برا سزارین.. التماس دعا ..بچه ها امیدوارم  دامن همه منتظرا سبز بشه شما هم برا من دعا کنید.دلهره دارم  بچه هام کوچیکن مامانم دیشب اومده اینجا خوابید.تا شوهرم باهام بیاد دلم کبابه..مطمئنم اونجا فقط کارم گریه ست .

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

منو یادت نره . مبارک باشه😙😙😙😙

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
منو یادت نره . مبارک باشه😙😙😙😙

حتما عزیزم قربونت

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه شعر خوب بخون یه آهنگ خوب گوش کن آروم بشی بچت بسلامتی بیاد تو بغلت مبارکه😍😍😍

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2728

مبارکه یاد خودم‌افتادم ب منم گفت شیش بیا من هفتو نیم تازه راه افتادم دکتر من اتاق عمل منتظز بود‌من تازه داشتم لباس عوض میکردم😁

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

عیزم انشاالله بسلامتی بری و برگردی و ی نی نی خوشگل 

برات صلوات میفریتم

توهم ی صلوات مهمونم کن خواهشااا خیلی گرفتارم چندتا حاجت مهم دارم برام دعاکن😢😢😢😢

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

عزیزم..ما باید بهت بگیم برامون دعا کنی..انشاله که امروز یه نی نی خوشگل و سالم تو بغلت باشه و خستگی این نه مه از تنت در بره 

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

منم يك ساعت ديگه بايد برم سر كار 😐😭

انشاءالله به سلامتى بغل بگيريش

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
مبارکه یاد خودم‌افتادم ب منم گفت شیش بیا من هفتو نیم تازه راه افتادم دکتر من اتاق عمل منتظز بود‌من ت ...

حالا منم میگم 6زوده ممکنه برم ..کارم راه نبوفته

میشه تو اتاق زایمان قبل از اینکه شروع کنن برای من دعا کنی ؟من بعد یه مدت طولانی باردار شدم و تا الان همش استراحت بودم ..خیلی نگران بچه م هستم هنوز تکونهاش رو حس نکردم تو سونو آنومالی هم مشکوک به ورم کلیه ها شده تو رو خدا دعام کن

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
2706