2737
2734
عنوان

اینستا دارا

85 بازدید | 18 پست

ایا مارا حمایت‌میکنید؟؟؟؟😬😬😬😬😬

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

نکنه همون میوه خشکیه ای😃

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نووووچ شما کیستی ای سیاهی؟؟😂

ها من ان‌روح‌خبیثم یوهاهاها

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2731
نکنه همون میوه خشکیه ای😃

میوه خشک‌کیه منو اینجا همه میشناسن😁

ی پیج راه اندازی کردم برا داستانای عشقی جالبه برام‌بدونم داستانای اشنا شدنشونو بخونم بعد اینکه درطول روز فقط میشه صدو دو نفرو فالو‌کرد؟؟؟الان از صدو دوبیشتر نمیشه میزنم‌میپره

همون فروغ امریکایی هستی ؟

وای چی میشد اگه بودم😍😂

2738
اخه یه فروغ دیگه هست امریکاس من همیشه اشتباه میگیرم 

اره میدونم‌میشناسمش من دراصل ساروی کیجا بودم‌کاربریم ترکید اسم خودمو زدم

میوه خشک‌کیه منو اینجا همه میشناسن😁

فک کردم تبلیقاتی هستی😁

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706