2733
2734
عنوان

ايا كسي اهل فرمانيه تهران هست ......

| مشاهده متن کامل بحث + 4877 بازدید | 65 پست
دقیقا همینطوره ما مرزدارانیم قیمتا با شهرک و سعادت آباد و‌ بعضی جاهای منطقه ۱ زیاد فرقی نمیکنه

به تاپیکهای بعضی ها هم ک ی نگاه اجمالی انداختم

دیدم مشکلاتشون ، دغدغه هاشون با اونایی ک خیلی محله های پایین تر یا شهرستانهای کوچک تر میشینن فرقی نداره

کاربرآقا،،، اما خداشاهده بعضی از تاپیکها و دغدغه های بعضی هارو میبینم هرشب ی اورژانسی میخورم بجون خودم،، 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوست عزیز ، ما هم ساکن قیطریه هستیم ، در خصوص خرید ملک در فرمانیه باید بکم که بعصی از  خیابانهای اندرزگو حالت بافت داره و قیمت هاش پایین تر هست ، مثا خیابان اشکستان پور ، ممکنه خونه نوساز شیک هم اونجا پیدا کنی ولی قیمتش نسبت به منطقه پایین تر هست . در مورد وکیل هم خیلی افراد سر قراردادها وکیلشون رو با خودشون میارن و یا وکیلشون به جاشون میاد ، حتی خود ما هم یکبار این کار رو کردیم تا توی قرارداد اشتباهی نکنیم . الان هم اکثر خونه های این مناطق رو سرویس فرنگی میزارن و ابن هم چیز عجیبی نیست ، خونه مجردی هم توی این مناطق زیاده و این هم مورد خاصی نیست .

در مورد هزینه ها واقعا این مناطق هزینه ها بالاتره مثلا مهد کودک زیر یک و نیم میلیون اصلا پیدا نمیشه 

سلام دوست عزیز ، ما هم ساکن قیطریه هستیم ، در خصوص خرید ملک در فرمانیه باید بکم که بعصی از  خیا ...

عزيزم از راهنماييتون بسيار سپاسگزارم ، متاسفانه فروشنده دبه كرد  

كاش آدمها دانه هاي دلشان پيدا بود....
2728
دقیقا همینطوره ما مرزدارانیم قیمتا با شهرک و سعادت آباد و‌ بعضی جاهای منطقه ۱ زیاد فرقی نمیکنه

خوش ب سعادتتون

خوشبحال تکه سنگ /که ندارد دل تنگ.....خیلی وقته منتظرمونه  منتظرش نذاریم