2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معایبش اینه که گرونه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2728
همه چيز سطح فرهنگي اقتصادي مدارسش همسايه هاش

خیلی گرونه . البته مدرسه غیرانتفاعی که کلا همه جا گرونه ولی مثلا مهدکودک توی جاهای معمول ماهی ۵۰۰ تومن باشه اینجا زیر ۱ تومن نمیتونی بذاری.

وضع اقتصادیشونم که معلومه چطوریه. ماشین ما ساندروعه جزو ماشینای ارزون اینجاست 

الان رو نمیدونم والا چون ما ۱ سال و تورده ای پیش خریدیم. همسایمون ماه میش ۲ میلیارد و ۵۰۰ فروخت. ۱۰۰ ...

الان واحد ١٣٠ متري بالاي ١٣ سال ساخت ميگه ٣ ميليارد و ٦٠٠

كاش آدمها دانه هاي دلشان پيدا بود....
همه چيز سطح فرهنگي اقتصادي مدارسش همسايه هاش

از لحاظ سطح فرهنگی ؛  تو تمام ساختمونها ،  همه مدل آدم و سبک زندگی ای  پیدا میشه ! 

ساختمون هر چی  کم واحدتر ،  بهتر ! 

از لحاظ اقتصادی؛  خیلی تفاوت قیمت  بین  فرمانیه و مرزداران و ب فرض استاد معین و تهران پارس وجود داره ... ( خشک شویی و میوه فروشی و ...) 

از لحاظ مدرسه ؛  منطقه دو تهران ؛  مدارس به نام تر و معروف تری داره  تقریبا ...  تا جایی ک من اطلاع دارم البته 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706