1177
44

از  چه لحاظ ؟ 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

از مزایاش هم بخوام بگم مردمش بافرهنگ هستن. خود من خونه مادربزرگم که یه محله ی وسط شهره میرم اعصابم خورد میشه از بعضی چیزا و رفتاراشون

براي مامان شدن منتظرا يه صلوات بفرستين لطفا 😘 (مخصوصا خواهرم)
1189
خونه متری چنده؟اپارتمان

الان رو نمیدونم والا چون ما ۱ سال و تورده ای پیش خریدیم. همسایمون ماه میش ۲ میلیارد و ۵۰۰ فروخت. ۱۰۰ متریه

همه چيز سطح فرهنگي اقتصادي مدارسش همسايه هاش

خیلی گرونه . البته مدرسه غیرانتفاعی که کلا همه جا گرونه ولی مثلا مهدکودک توی جاهای معمول ماهی ۵۰۰ تومن باشه اینجا زیر ۱ تومن نمیتونی بذاری.

وضع اقتصادیشونم که معلومه چطوریه. ماشین ما ساندروعه جزو ماشینای ارزون اینجاست 

الان رو نمیدونم والا چون ما ۱ سال و تورده ای پیش خریدیم. همسایمون ماه میش ۲ میلیارد و ۵۰۰ فروخت. ۱۰۰ ...

الان واحد ١٣٠ متري بالاي ١٣ سال ساخت ميگه ٣ ميليارد و ٦٠٠

كاش آدمها دانه هاي دلشان پيدا بود....
1179
همه چيز سطح فرهنگي اقتصادي مدارسش همسايه هاش

از لحاظ سطح فرهنگی ؛  تو تمام ساختمونها ،  همه مدل آدم و سبک زندگی ای  پیدا میشه ! 

ساختمون هر چی  کم واحدتر ،  بهتر ! 

از لحاظ اقتصادی؛  خیلی تفاوت قیمت  بین  فرمانیه و مرزداران و ب فرض استاد معین و تهران پارس وجود داره ... ( خشک شویی و میوه فروشی و ...) 

از لحاظ مدرسه ؛  منطقه دو تهران ؛  مدارس به نام تر و معروف تری داره  تقریبا ...  تا جایی ک من اطلاع دارم البته 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
الان رو نمیدونم والا چون ما ۱ سال و تورده ای پیش خریدیم. همسایمون ماه میش ۲ میلیارد و ۵۰۰ فروخت. ۱۰۰ ...

من یه شهر کوچیکم  یه جای معمولی روبالا پارسال دو ونیم بود امسال ۶/۷تومن شده😞😞اخه یه شهرستان کوچیک و معمولی

ما منطقه ٥ ميخوايم بياييم اونجا ولي هيچ شناختي ندارم فقط شنيدم از لحاظ فرهنگي مردمش خوبن

آره خوبن . کلا کسی کاری به کسی نداره. همسایه واحد بغلیت رو هم حتی نمیشناسی که این از نظر بعضیا خوبه و از نظر بعضیا بده.‌ 

آدم تازه به دوران رسیده زیاد نیست اینجا. ولی مثلا سعادت آباد خیلیاشون اونجوری ان

835