1147
1226
نه ميگم كه كادو تولدشو داديم..پلاك وان يكاد و ٢٥٠ تومن نقد..تو بارداريشم ي ست كامل از كفش و بلو ...

دستتون درد نکنه دیگه میخوای چکار کنی عزیزم 

امشب دیگه نیاز نبوده بدی😘

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
وان يكاد و وقتي دنيا اومد داديم.

ااهاااان پس کافیه گلم 😘😘😘 من فک کردم قبل تولد دادین 

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

دستتون درد نکنه دیگه میخوای چکار کنی عزیزم  امشب دیگه نیاز نبوده بدی😘

اره واقعا 

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
1156
نه قبل تولد لباس و كفش و اينا داديم

اووه بابا زیادم دادین دستتون درد نکنه کافیه😘😘

نميدونم يهو بعد از اينكه رفتن به ذهنم رسيد😶

نه نگران نباش گلم 

توقع بیجا ایجاد نکنه دیگه

خیلی هم زحمت کشیدی😘

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
1233
چرا اخه؟

شوهرم تا دیروقت سرکاره ،نمیشه کسیو دعوت کرد..

الآنم که بچه کوچیک دارم نمیشه جایی رفت،کوفتمون میکنه..فقط خونه عموم تقریباااا زیاد میرفتم که اونم گفتم دیگه نمیرم، پسرم خیلی اذیت میکنه خجالت میکشم

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶