2726
عنوان

کی ها از اینا دارن؟؟؟؟

221 بازدید | 17 پست

این قابلمه ها رو میگم...یه سرویس ازش دارم ک زود خراب شدن خیلی اعصابم خرابه همش ۹ ماهه دارم استفاده میکنم ازش ...نمیدونم چرا اینجوری شدن فروشنده میگفت جنس خوبن ولی الکی الکی توش کنده شده اخه نه با قاشق ب جونشون افتادم ن هم اینکه سیم بکشم یا چیزی خودش خراب شده...چیکارشون کنم ؟؟دیگه غذا توش میچسبه باید بندازمش دور؟

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه مارکیه؟

یادم باشه نخرم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

اینا موادش فکرکنم مضرم هست ولی تو این گرونیا نمیشه رفت جدید خرید.توی دیوار دیده بودم قابلمه رو میدی هم داخلشو ترمیم میکنن هم رنگ بیرونشو به دلخواه مشتری تغیر میدن ولی مطمعنا اونام خوب نیستن

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
نمایندگی نداره؟ زنگ.برنی عوض میکنن

فک نکنم

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
مشخصه که ساییدی با سیم🙄

ن بخدا خودش اینجوری شده

یکسری مغازه ها هست میری میدی میبرن کارخونه کلا مواد داخلشو میتراشن میره و مواد جدید میزنن بیرونشم هر رنگی بخوای میزنن که معمولا حتی از جنس اولشم بهتره چون اکثر قابلمه های بازار جنس درجه دو و سه چینین

بعضی میگن سرطان زاس اما خیلیا نمیدونن همون قابلمه کهنه هایی که مغازه ها میخرن دقیقا برا همین کاره و به اسم قابلمه نو باز به ادم میفروشنش

یکسری مغازه ها هست میری میدی میبرن کارخونه کلا مواد داخلشو میتراشن میره و مواد جدید میزنن بیرونشم هر ...

یعنی منم این هارو بدم به مغازه  برام نو میاره؟؟؟؟اخه مثلا قابلمه ی بزرگ و ماهیتابه هاش ک خیلی استفاده نکردم سالمن هنوز حیفه بدم اوراقی

2706