2703
2553
عنوان

کسی بینی عمل کرده آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7848 بازدید | 158 پست

نه بابا الان اينقد عمل بيني زياد شده همه دكترا واردن 

من خودم پيش فيروزي عمل كردم راضيم از لحاظ نفس كشيدن هم مثل قبلم 

ميگن سلطان فر هم خوبه برو يه سر بزن 

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
وای چه بد،بینیت گوشتی بود یا استخوانی؟ دوبار عمل کردی خوب شده الان بینیت؟

بینیم استخوانی بود و عملشم راحت بود اما گند زد

چون ایران نیستم ۵ سال نتونستم بیام اونجا و فعلا هم نمیتونم عمل کنم نفسم داغونه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خوب بود ؟ راضی هستی از عملت؟

از نظر تنفس یعنی انگار هیچ عمل نکردم

از قبل هم راااااحتر نفس میکشم

عاااااالی

ولی سه ماهه تازه خب ورم داره خیلی مشخص نیست چی بشه

هیچوقت سعی نکردم اَدای آدم خوبارو در بیارم....همیشه،اگه لازم باشه، حتی بدترین چیزارو راجب خودم میگم 
آره راضيم نه به هيچ عنوان  فقط كارش عروسكيه طبيعى نيست توو گاندى بود چند سال پيش الانو نمى دون ...

اهان ممنون عزیزم

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2720
دکتر خوب باشه مشکلی پیش نمیاد الکی به هرکسی که ارزون میگیره و خوشگل عمل میکنه اعتماد نکنی دکتر من ...

ااا عین دکتر من...روز اول خودش یه عکس نشون داد گفت بینیت بعداز عمل اینجوری میشه تا دکتر من اصلا به پره های بینیم دست نزد و کاملا طبیعی و خوشگله

مى گن خوبه كه يحيوى ؟ البته در مى ره بعضى وقتا از دستشون برو پيشش بگو درستش كنه وظيفشه

میگه حلش میکنم

من ایران بیا نیستم اخه 

چند سال دیگه بتونم بیام

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2714
ااا عین دکتر من...روز اول خودش یه عکس نشون داد گفت بینیت بعداز عمل اینجوری میشه تا دکتر من اصلا به پ ...

اره دقیقا

تازه این عکسم بهم نشون نداد فقط گفت که میخواد با بینیم چکار کنه

منم دیگه سپردم ب خودش فقط گفتم طبیعی بشه 

بینیم استخوانی بود و عملشم راحت بود اما گند زد چون ایران نیستم ۵ سال نتونستم بیام اونجا و فعلا هم ن ...

وای خدای من،من شنیده بودم گوشتی باشه چسبندگی میاره.

چجوری تحمل می کنی من نمیتونم سخت نفس کشیدن آزار دهنده ست برام

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
وای خدای من،من شنیده بودم گوشتی باشه چسبندگی میاره. چجوری تحمل می کنی من نمیتونم سخت نفس کشیدن آزار ...

همین الان که دراز کشیدم باید پوست صورتمو بکشم تا بتونم نفس بکشم تا صبح همینه وگرنه از دهان نفس میکشم

نبايد به معروف بودن طرف نگاه كني 

من يكي از آشناها پيش مجلسي عمل كرد 8ماه پيش15ميليون ولي از مدلش كه راضي نيست ميگه اون چيزي كه گفتم در نيورده 

خيلي هم خون دماغ ميشه 

دكتر اگه وارد باشه حين عمل نبايد بذاره خون وارد ريع بشه كه بعد عمل خيليييي بالا بياره اين آشناي ما بيچاره بعد از عمل شايد 10بار خون بالا آورد 

من خودم فقط يه بار اونم خيلي كم

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
2706