2726
عنوان

کنسرت علیرضا طلیسچی

1016 بازدید | 17 پست

سلام...دوستان من عاشق طلیسچی ام...یه بار رفتم کنسرتش...بازم تو شهرمان کنسرت داره...دلم میخاد برم ولی شوهرم میگهم به بار رفتی دیگها. ..به نظرتان تکراری میشه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه دوسش داری خب برو

من احمدوند رو خیلی رفتم

جمعه هم دوباره میخوام برم

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
وقتی دو بار میری واسه یه نفر تکراری میخونه؟؟؟

خب اهنگای قدیمیشو میخونه

جدیداشم میخونه

ما هرسری میریم کنسرت اول خودمون دوتا میریم بعد هرسری با یه دسته آدم جدید میریم واسه همین خیلی خوش میگذره

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
خب اهنگای قدیمیشو میخونه جدیداشم میخونه ما هرسری میریم کنسرت اول خودمون دوتا میریم بعد هرسری با یه ...

ما خیلی این سری کنسرت رفتیم شوهرم میگه بسه چند بار طلیسچس میری؟ولی من یه بار رفتم واسهطلیسچی خیلی دوست دارم

2706