2410
2553
عنوان

دعای دلبند برای زن باردار

473 بازدید | 16 پست

تا حالا تو اطرافیان یا خونه تون کسی گرفته ؟؟؟

شنیدم میریم پیش ی دعا نویس خوب ،،،با قران سر کتاب میکنه ایه مینویسه بعد دورش ی کیف درست میکنیم میذاریم توی لباس زیر بالا ....میگن زن باردار و بچه حفظ میشه .

ی ایه قران هم هست میگه به اسپند دود کن به خودبگیر بگو بسم الله و یا رب و خدایا بچه و مادر رو به حق پنج تن حفظ کن ...

من خیلی ها رو دیدم گرفتن برای دختراشون و ....

حالا همسرم میگه خرافاته...شاید خوب نباشه ...خدای نکرده طلسم نباشه ...حالا من امروز دود زدم به خودم الان استرس دارم ....راهنمایی کنید اگه میدونید 

دعای ام الصبیان شنیدم برا بعضیا لازمه محافظت از جنین...چون همزاد جنین و اضافی می بینه برا مادر

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

چ خبره همه تاپیک دعا اینا میزنن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

عزیزم سوره یاسین رو بخون برای حفظ خودتو بچت.خیالتم راحته قرآنه و طلسمو این چیزا نیس بعدش استرس الکی بگیری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

بهش گفتم اصلا اینجوری نگو ...من میشناسم کسی که سر کتاب باز کرده .

اخه سر عقدمون عمه م گفت بغلت قیچی بزن آدم بد ازت دور بشه .همسرم بعدش گفت من ناراحت شدم ،شاید بخاطر اون هست همه از ما دور هستن .اخه خانواده همسرم بعد از عروسی خیلی بد شدن و ما الان با کسی رفت و آمد نداریم جز پدر و مادر همسرم .

البته برادر و خواهراش خیلی بد کردن . خوده همسرمم میدونه

2714
تنها حافظ مادر و جنین فقط و فقط خداست  با این کارها پای اجنه به زندگیتون باز میشه  لطفا ...

خدا نکنه ...فالگیر نیستن ایشون ...خانم مداح و سر کتاب باز میکنن و استخاره

عزیزم سوره یاسین رو بخون برای حفظ خودتو بچت.خیالتم راحته قرآنه و طلسمو این چیزا نیس بعدش استرس الکی ...

میخونم هم یاسین هم معوذتین...میگم الان همسرم اینجور گفته خیلی نگرانم چیزی نشه بگه تقصیر من بود ....

آخه بعد از عروسی خیلی گره به زندگیم افتاد .خدا وکیلی اهل این چیزا نیستیم.دعا رو مامان بهم داده برای حفظ کردن من ....همین 

عزيزم خودت و كودك درونت رو به خالق يكتا بسپار كه بهترين حافظ و نگهدارنده هست،خودت هر روز براي سلامتي ...

میخونم هر روز ...

ذکر هم خیلی میگم ...ولی همسرم این طور میگه نگران بچه م میشم .

کاش بهش نمیگفتم اصلا

میخونم هم یاسین هم معوذتین...میگم الان همسرم اینجور گفته خیلی نگرانم چیزی نشه بگه تقصیر من بود .... ...

نگران نباش عزیزم توکلت به خدا باشه هیچ اتفاقی نمیفته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
سرکتاب باز کردن خودش رمالی هست عزیزم  همین که اسم خودتو و مادرتو میدی پای این موجودات به ...

واقعا ...خدا جونم ببخش ....

ممنونم ...

منم اعتقادی ندارم ....خانواده م هم همین طور ...مامانم بخاطر اینکه من راه دور هستم و تنهام شب تا صبح برام گرفت فداش شم ...خودشم داشت سر بارداریاش

سرکتاب باز کردن خودش رمالی هست عزیزم  همین که اسم خودتو و مادرتو میدی پای این موجودات به ...

حالا من ی بار دود کردم اشکال نداشت بنظرت؟؟؟؟؟چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟.تمام وجودم استرس شده

2706