2733
2734
عنوان

خاستگار

337 بازدید | 30 پست

سلام 

پیرو تاپیک قبلم 

خاستگاری دارم ؛ازدواج دوم جفتمون هست ؛مسکنی خریدن که با شهر ما خیلی فاصله داره حومه شهر هست و کارشون ازاده و میتونه تو شهر ما کار کنه ..

در حد اجاره میتونه تو شهرمون بیاد و هردو از یک شهر هستیم 

صحبتی با پدر و مادر و خودشون بود 

خاستگار خیلی جبهه میگیرن 

و میگن همونجا و من اجاره نشینی نمیام !

بعد تو زندگی قبلشون چون نزدیک خانواده همسر بودن و تو یه خونه بودن فک کنم بدبینی دارن 

یهو وسط صحبت گفتن که خب ادم که به پدر و مادرش حتما نباید بچسبه 😐من خوشم نیومد راستش ولی گفتم بهشون من نگفتم نزدیک پدر و مادرم باشیم من گفتم تو شهر خودمون باشیم هر کجای شهرمون اونم اجاره رهن  ...

یه بار میگفت پولش نیست !یه بار اون بهونه رو اورد !هی پدرم میگفت فکراتونو بکنید خانواده هم حمایت میکنن حتما ...باز میگفت نه ! حالا قرار شده اشنا شیم بیشتر ولی میدونم راصی نمیشه من باید تصمیم بگیرم 

خواهشا نگید خب برو اون شهر 

باشه ادم زمانی میره اون شهر که بدونه طرفش واقعا پول نداره برا اجاره !یا واقعا بدونه مقدور نیست اما اینکه به هزار دلیل دوست نداره شهر خودمون باشیم و بعدا میگه اگه پول داشتم همینجا میام میخرم ولی الان نه !

منم خانواده دارم 

موندم به خدا راضی نیستن این راه رو برم میگن تو اونجا هیچکی نیس از صب تا شب تنها !با فرهنگ اونجا ....با شهر غریب که اشنایی نداری 

خانواده میگن اگر بخوادت راصی میشه حداقل تلاش میکنه 

نظرتون چیه ؟؟؟؟؟

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

به نظر من این آقا رو فقط به این خاطر که ازدواج دومته انتخاب کردی و هی میخوای خودتو وفق بدی

اینطوری نمیشه. 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
ولی حس میکنم خواستگارتون یه دنده هس....و فقط حرفه خودشه....خوب چه ایرادی داره بعضی ادما دوس  دا ...

واقعا خب اون بستگی به ادمش داره که تحت تاثیر باشه یکی اگر بخواد دخالتو بگیره شهر غریبم میگیره تو زندگیش اثر میده

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
خب ازدواج نکن باهاش. ادمی که از الان حاضر نیست به دلت کار کنه پسفردا واست تره هم خورد نمیکنه. ادم س ...

میخواستم همینو بگم 😂 انقدر من نباش

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2706