1147
648

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

خواهر بیا بشین این چهار کیلو سبزی رو دور هم پاک کنیم تا جونم برات بگه......😂😂😂😂

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.
1189

امروز ۴ کیلو پیاز و ۸ کیلو سیب زمینی خریدم ۸۰هزار تومن😶

من یه خانوم ۲۲ ساله بسیااااار با سیاست و زرنگم که شوهرمو زندگیمو روابطمو موقعیتمو مثل تکه های پازل اونجوری چیدم که باب میلم باشه😊که البته خانواده شوهرم معتقدن که شوهرمو جادو کردم😅😅                                                                  راستش اولش فقط با یه فکر شروع شد...                                فکر به اینکه مازنا به دنیا اومدیم تا نظم و تعادل همه دنیا تو دستای ما باشه🤗🤗🤗من به این باور رسیدم که ما زنا انقدر باهوشیم که میتونیم همه معادلات دنیارو به نفع خودمون تغییر بدیم اما فقط عده اندکیمون از این هوش سرشار استفاده میکنیم و خیلیامون زود تسیلیم میشیم تسلیم نا امیدی😔،تسلیم خود کم بینی 😔تسلیم اینکه بخت منم این بوددیگه..      اما داری اشتباه میکنی😐  خودتو باور داشته باش عزیزم❤تو یه زنی از جنس حوا❤تو حتی میتونی آدمو به جایی برسونی که از بهشت به خاطر تو بگذره❤فقط کافیه نیرو درونتو باور داشته باشی❤❤❤
1179

حالا همه سبزی سبزی میکنن فقط😐😂

اگر یه نفر ازت پرسید چقدر دوستم داری؟بگو اندازه  ای که هستی اگر  پرسید  تا  کی دوستم  داری بگو تا وقتی که هستی.....اگر پرسید  چقدر  بهم اعتماد  داری؟بگو  همون قدکه خودت بهم اطمینان  میدی تا بدونه تا زمانی با ارزشه که به ارزشهات احترام میذاره...   تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 
1182