2726
عنوان

تا چن هفته جنین میچرخه؟خواهشا بیاین هر کی می دونه

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 21 پست
مثلا چه ورزشی؟

حالت سجده قرار میگرفتیم بهداشت کلاس نگفتن برید؟من کلاسای بهداشت میرفتم یه سی دی هم دادن توخونه چطوری بشینی پاشی بعد زایمان مراقبت هارو کلا خیلی خوب بود فقط چون کامل انجام ندادم بخیه زیاد خوردم دوستمم مثل من اولین زایمانش بود و سنش کم بود ۴تابخیه خورده بود 

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
میدونم  ولی با خودم میگم نرم سونو تا یه هفته دیگه شاید بچرخه والکی سزارین نشم از طرفی میترسم نچ ...

بعضی بچه ها لحظه آخر میچرخن سعیتو کن برای طبیعی ولی دیگه دیدی نمیشه برو سزارین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه وقتی چرخید قشنگ وبه صورت واضح منو همسرم شاهد دست وپازدن وتقلاش براچرخشش بودیم تو۲دقیقه چرخید&nb ...

چه جالب برای منم آخریا چرخید ولی اصلا نفهمیدم 

2728
امروز رفتم سونوگرافی گفت چرخیده خداروشکر

خداروشکر انشاالله بسلامتی زایمان کنی رعایت کن تا زایمان راحتی داشته باشی دوش آب گرمم فراموش نشه مخصوصا وقتی بستری شدی.فقط زایمان درآب نرو که خوب نیست آب میره داخل رحم و مشکل ساز میشه ایران فعلا آنچنان بلد نیستن من خودم دیدم زایمان درآب هیچ فرقی با زایمان معمولی نداشت فقط همشون بعد زایمان از دلدرد حالشون بد شده بود هم درد بخیه میکشیدن هم دلدرد

خداروشکر انشاالله بسلامتی زایمان کنی رعایت کن تا زایمان راحتی داشته باشی دوش آب گرمم فراموش نشه مخصو ...

باشه ممنون اما نمیدونم برای چی زایمان نمیکنم

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
باشه ممنون اما نمیدونم برای چی زایمان نمیکنم

هرچیزی به وقتش عزیزم من خودم ۳۷و۴روز زایمان کردم خیلیا اصلا اینموقع درد ندارن. 😂نی نی با نی نی فرق داره