1147
648

من الان یه جورایی تو هفته ۳۹هستم هفته ۳۳که رفتم سونو جنین بریچ بود با پا حالا میترسم هنوز نچرخیده باشه وسزارین شم از کجا بفهمم که چرخیده یا نه،؟با توجه به این که یه بار طبیعی بودم وبالای شکمم هنوز سفته؟یعنی میگین چرخیده یانه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

والا من توهفته۳۹ چرخید

۴۱هفته زایمان کردم

وقتی میخرچه کاملا مشخصه که

ولی اگه مث من واقعا زایمان طبیعی دوس داری

پیاده روی کن ولی نه سریع که خسته شی

هندزفری موبایل بزارزیرشکمت ملودی یا قرآن پخش کن ده بیست دقیقه

نپتون بگیر دستت هرروزقالیاتوبانپتون جاروکن

1189
نگران نباش انشالله ميچرخه من نوبت عملم گرفته بودم

البته پس فردا می خوام برم سونو ببینم چرخیده یانه میترسم هفته دیگه بچرخه والکی برم سزارین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی که بچرخه دیگه عمل نمیکنن

میدونم  ولی با خودم میگم نرم سونو تا یه هفته دیگه شاید بچرخه والکی سزارین نشم از طرفی میترسم نچرخه وبیخودی وایستم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم  ولی با خودم میگم نرم سونو تا یه هفته دیگه شاید بچرخه والکی سزارین نشم از طرفی میترسم نچ ...

هرچی بیشتر وايسي سخت تره از طرفی هم تا هفته 42 وقت داری که بچرخه.ولی خب اگه م بچرخه زايمانت سختتر میشه چون بچت وزنش ميره بالا

1184
مثلا چه ورزشی؟

حالت سجده قرار میگرفتیم بهداشت کلاس نگفتن برید؟من کلاسای بهداشت میرفتم یه سی دی هم دادن توخونه چطوری بشینی پاشی بعد زایمان مراقبت هارو کلا خیلی خوب بود فقط چون کامل انجام ندادم بخیه زیاد خوردم دوستمم مثل من اولین زایمانش بود و سنش کم بود ۴تابخیه خورده بود 

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
میدونم  ولی با خودم میگم نرم سونو تا یه هفته دیگه شاید بچرخه والکی سزارین نشم از طرفی میترسم نچ ...

بعضی بچه ها لحظه آخر میچرخن سعیتو کن برای طبیعی ولی دیگه دیدی نمیشه برو سزارین.

منکه وقتی چرخید قشنگ وبه صورت واضح منو همسرم شاهد دست وپازدن وتقلاش براچرخشش بودیم تو۲دقیقه چرخید&nb ...

چه جالب برای منم آخریا چرخید ولی اصلا نفهمیدم 

امروز رفتم سونوگرافی گفت چرخیده خداروشکر

خداروشکر انشاالله بسلامتی زایمان کنی رعایت کن تا زایمان راحتی داشته باشی دوش آب گرمم فراموش نشه مخصوصا وقتی بستری شدی.فقط زایمان درآب نرو که خوب نیست آب میره داخل رحم و مشکل ساز میشه ایران فعلا آنچنان بلد نیستن من خودم دیدم زایمان درآب هیچ فرقی با زایمان معمولی نداشت فقط همشون بعد زایمان از دلدرد حالشون بد شده بود هم درد بخیه میکشیدن هم دلدرد

1182