2726
باید کنار بیای دیگه نمیشه کاریش کرد خیلیا میگن عشق بعد ازدواج ولی خدایش الان تو کل فامیل ما ی خواهر ...

دایی و  خاله من با عشق ازدواج کردن الان بعد ده و15سال زندگی مشترک با چند تا بچه میگن اشتباه کردیم بچه ها نبودن طلاق می‌گرفتیم زندگی هر دوتاشون جهنمه

‏یه جایی تو بچگیامون واسه آخرین بار رفتیم تو کوچه و با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم آخرین بار بوده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور با دختر داييت اشنا شد؟

پسر عمه ننش بود ‌وقتی اسم من اومد شوکه شدن انتظار نداشتن . معلوم بود بیشتر از من با خانوادش در تماسن ، معلوم بود زنداییم تا دخترشو نکنه تو چششون ول کن نیس ، دختر دایی هرزمم که نگم از در بندازن بیزدن از پنجره میاد ‌. تعصب فامیلی و جهالت تحصیلات و پیشرفت رو هم زد به در پایین تنه شعور . رفت گرفتش . 

الانم خوشحالم که دختر داییم از زندگیش راضی نیس . خلا عاطفی شدیییید داره . پسره ننشو آبجیشو به زنش ترجیح میده .

آبجیش زندایی دخترس . هر وقت داییش آبجی این پیره رو اذیت میکنه اینم دختر داییمو اذیت مبکنه دلم خنک میشه 

هیچ  
2728

عشق اولم هیچ وقت باش نحرفیدم، 😥اصلا شاخ نبودا الان معروف شده چجوررر من دورادور دوسش داشتم😐😂فالورا اینستاش انقد زیادن😂اصلا بخاطرش فیس بوک باز کردم، بعد رفتم توصفحش دیدم توی خارج با خارجیا عکس گرفته دختر بقل کرده دیگه یهو دلم شکست😂😭اونموقع مث الان نبود بچه ها دعوام نکنین😭اونموقع بقل حرمت داشت😂وفتم این لاشیه، البته منم خیلی پاستوریزه بودم

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن💔بستن
منم این حرف و درک میکنم مث ماجرای من و خواهرم اونا عاشق هم شدن ازدواج کردن اما ما سنتی درسته گاهی وق ...

عشقت پایدار باشه

میدونی من وقتی به همسرم نگاه میکنم قند تو دلم اب میشه میخام انگار کل بدنشو بکنم بخورم یا گازش بگیرم

اونم همیشه بهم میگه 

دعوا و بحث داریم مگه میشه نباشه اما کافی بگم سرم این زمین و زمان بهم میریزه دیوونه میشه 

متاسفانه سر همین خانوادش خیلی حسودی میکنن اصلن دل ندارن ببینن

شوهرمه و خیلی مریض (سرطان داره)    

خدا سفا بده عزیزم😢

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
خاطرات اون دوستیها و رابطه ها نمیاد تو ذهنت؟ همسرت میدونه؟

چرا همیشه جلو ذهنمه همیشه مرور میشه برام با یه اسم یه آهنگ یا یه خیابون،😔😔😔😔 به خودشم گفتم روز اول گفتم نه من مریم مقدسم نه تو عیسی مسیح اما نباید از گذشته هم سوال بپرسیم هر کی دوست داشت میگه وگرنه سوال پرسیدن نداریم 

‏یه جایی تو بچگیامون واسه آخرین بار رفتیم تو کوچه و با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم آخرین بار بوده  
باید کنار بیای دیگه نمیشه کاریش کرد خیلیا میگن عشق بعد ازدواج ولی خدایش الان تو کل فامیل ما ی خواهر ...

برعکس من هر چی دیدم تو اطرافم عاشق شده بودن الان همه پشیمونن 😂😂😂😂و عشق بعد از ازدواج هم میتونه شیرین باشههههه......کلااااا بستگی داره که ادم همسرش رو درست انتخاب کنه و گزینه مناسب هم باشن چه سنتی چه عشقی اگر این اصل رعایت بشه کلی عاشقانه در کنار هم زندگی میکنن......

برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
عشقت پایدار باشه میدونی من وقتی به همسرم نگاه میکنم قند تو دلم اب میشه میخام انگار کل بدنشو بکنم بخ ...

خدا اونارم لال کنه تا راحت تر زندگی کنی شکر خدا خانواده شوهر من رعایت میکنن فقط همین دعوا و بحثهایی که هست ادمو دل سرد می‌کنه 

نظرتون قابل احترامه.... من فک میکنم حسی که بعد از ازدواج تجربش میکنی روز به روز پررنگتر میشه و ...

عشقتون پایدار باشه مهم اینه که شما و همسرتون احساس خوشبختی کنید و عاشق هم باشید و برای خوشبختی و شادیتون تلاش کنید هر دونفر نه فقط ی نفر

وگرنه خیلی عشقای قبل و بعد ازدواج دوام نیاوردن پس نمیشه گفت عشق باعث خوشبختی میشه

عشق اولم هیچ وقت باش نحرفیدم، 😥اصلا شاخ نبودا الان معروف شده چجوررر من دورادور دوسش داشتم😐😂فالورا ...

امضات اشکمو درآورد دختر کلللی برات دعا کردم وصلوات فرستادم😢

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........

۵ساله ندیدمش فقط دوسال پیش پیام دادوگفت من تورواذیت کردم وهیچوقت ازدواج نمیکنم وازین حرفابعدشم غیبش زدالبته من عاشق شوهرمم وخداروشکرمیکنم ک همچین شوهری دارم عاشقم شدهم کلاسم بودبخاطرم جنگیدوالان دومین نی نی روباردارم واون هنوزعین روزاول وابستس بهم عاشقشم

2706