2726
عنوان

امروز اصلا به دخترم شیر ندادم..بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 22 پست
خب شما حتما یهویی کلا بهش شیر ندادی اینطوری بیچاره بچه افسرده میشه باید کم کم از دفعات شیر دهی رو کم ...

اصلا قبول نمیکرد بخاطر الرژیش غذا هم نمیخورد فقط به شیر من گیر داده بود خلاصه خیلی اذیت شد

خو روحیش چجوری میشه😐

هر موقع بچه دار شدی میفهمی

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه دفعه از شیر نگیرش افسرده میشه ...هر روز یه وعدشو کم کن

روازنه کم کردم از قبل

خداروشکر از بچگی جز موقع خاب زیاد بهش وابسته نبود

خدایا به بزرگیت قسم میدم به رحمان بودنت قسم میدم بهم رحم کن و حال جسم و روحم خوب بشه..سالم بشم.. من غریبو تتهام
2728
روازنه کم کردم از قبل خداروشکر از بچگی جز موقع خاب زیاد بهش وابسته نبود  

پسر منم اصلا وابسته نیس بزور میکنم دهنش ممه رو فک کنم جدا کردن من از شیر اسون باشه خخخ

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
پسر منم اصلا وابسته نیس بزور میکنم دهنش ممه رو فک کنم جدا کردن من از شیر اسون باشه خخخ

دخترمنم اوایل همینجور بود.. بزرگترم شد زباد وابسته نبود..

فقط خودم دلم براش میسوزه

خدایا به بزرگیت قسم میدم به رحمان بودنت قسم میدم بهم رحم کن و حال جسم و روحم خوب بشه..سالم بشم.. من غریبو تتهام