2733
2734

سلام 

همسر من به دلایلی تصمیم گرفته حدود یک سالی تو اسنپ کار کنه و میخواد یک پراید بخره

هزینه ای که میتونیم برای ماشین بکنیم حدود۲۰تا۲۵تومنه که مدل ۸۵ به پایین هستن به نظرم برای کارکردن تو اسنپ معقول باشه آخه ماشینو برای زیرپامون نمیخوایم

اما من میترسم ماشینایی که تو این رنج قیمت هستن هرروز برامون خرج بتراشن و مجبور باشیم بعد از خرید هزینه زیادی بکنیم

یه دغدغه ی دیگمم اینه اگه بین ۲۵تا۳۰ (مدل ۸۶به بالا)برای ماشین هزینه کنیم بازم همون درآمد رو خواهیم داشت منتها حدود۵میلیون پول بیشتر هزینه کردیم که واقعا الان بسختی میتونیم این ۵تومن اضافه رو جور کنیم اما خب ماشین بهتر و سالمتری هم خواهیم داشت

الان بنظرتون من چیکار کنم؟

پ.ن:من دارم برای همسرم دنبال ماشین میگردم تو سایت دیوار ایشون به دلایلی نمیتونه و میخوام ازتون بپرسم شاسی مویه داشته باشه مشکل بزرگی محسوب میشه و باید بیخیال اون ماشین بشیم؟

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شاسی ضربه داشته باشه کلا بی خیال اون ماشین شو،چون پایه اصلی ماشین شاسی هست ماشین مدل بالا بهتره بخرید چون صددرصد کمترخراب میشه وخرج میذاره،،هرچندمن بعنوان راننده ده ساله معتقدم ماشین بیشترشانسیه تابه مدل