2737
2734
عنوان

دلم میخواد بچه هامو ترشی بندازم

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 27 پست

من فقط میگم اگه خدایاقراره  بختش مثل بخت خودم میشه دخترم .... دردش کمتره 😔😔😔😔

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دامادتون که هیچ من نگران اونایی ام که عروستون میشن بخدا این وابستگی بعدا مشکل درست میکنه من میدونم!

مادرشوهر خودمم زیادی به بچه هاش وابسته است کلا دوتا پسر داره..گاهی اینقدر شدت وابستگیش رو کارا و حرفاش تاثیر داره که ناخواسته من و جاریم رو میرنجونه هرچند من چیزی نمیگم چون کوچیکترم ولی جاریم خوب جواب میده یا اعتراض میکنه و بحث و ناراحتی پیش میاد!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
دوست دارم بچهام عاشق بشن بعدش ازدواج کنن و خوشبخت بشن .... تا چش همه درآد مخصوصا جاریام😅😬

عاشق که همه میشن، نرن ولم کنن،ازدواج نکنن دوست بشن

سراسر زندگی من معجزه بود 
2731
دامادتون که هیچ من نگران اونایی ام که عروستون میشن بخدا این وابستگی بعدا مشکل درست میکنه من میدونم! ...

مادرشوهرم ابلیسه،زورمم بهش نمیرسه،شوهرمم تو مشتشه،نمیخوام پسرمو از دست بدم یه عفریته هم بچمو ببره ،چون یه عفریته عشقمو شوهرمو تو چنگ گرفته

سراسر زندگی من معجزه بود 
عاشق که همه میشن، نرن ولم کنن،ازدواج نکنن دوست بشن

نه بابا پسر بعد ازدواج تازه میفهمه یه ننه ای هم داره هی میره میاد ..عین شوهرامون 

دخترم هم که حرفای دلشو بجز مامانش به کی بگه 

اونم میاد پس الکی غصه نخور  .😊

منم.یکی میگه دختر و میخوایم بگیرم واسه پسرم بدم میاد چند روز پیش شوهرم گفت پسر داداشم گفته سوگول ماله منه منم عصبی شدم گفتم خوشم نمیاد ازین حرفا

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2738
مادرشوهرم ابلیسه،زورمم بهش نمیرسه،شوهرمم تو مشتشه،نمیخوام پسرمو از دست بدم یه عفریته هم بچمو ببره ،چ ...

من درکت میکنم عزیزم البته بچه ندارم ولی شاید بچه داشتم منم مثل شما فکر میکردم

اما فقط اینو میخوام بگم وابستگی خیلی طبیعیه مادرشی اون به شما و شما به اون وابسته نباشین عجیبه!!!! ولی زیاده روی نکنید..جوری نباشه که چند سال دیگه عروستون خدایی نکرده زبونم لال توهین نباشه بهتون بیاد بگه مادرشوهرم یه عفریته است و شوهرمو با محبتای زیادی تو مشتش گرفته و شوهرم منو دیگه نمیبینه! اعتدال رو رعایت کنید فقط همین

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
من بچه ندارم ولی ارزومه انقدری خدا بهم عمر بده که بزرگ شدنشون ازدواجشون موفقیت وخوشبختیشونو ببینم😍

الهی دامنت زود سبز شه،وقتی بچه اومد انقدر عزیزه که دلت نمیخوادیه روز پیشت نباشه

سراسر زندگی من معجزه بود 

من اتفاقا خیلی دوست دارم پسرامو دوماد کنم البته عاشق بشن خوشبخت بشن بعد عروسام دوستم داشته باشه بچه دار بشن بیان پیشم من مادر شوهر خوبی باشم براشون... حس کنن من مامان دومشونم.. مثلا یه فکرایی میکنم میگم عروسم حامله بشه بگه الا و بالا مادرشوهرم روز زایمانم همرام بیاد خخخخخخخخخ. . . ولی از اونایی ک با مادرشوهراشون خیلی صمیمی و دوستن  خیلی خوشم میاد کیف میکنم. 

اونی که فک نمیکردی تموم زندگیت میشه      
الهی دامنت زود سبز شه،وقتی بچه اومد انقدر عزیزه که دلت نمیخوادیه روز پیشت نباشه

مرسی عزیز دلم ولی از الان تمرین کن که فردا یکی مثل مادرشوهرت نشی خانمی فک کنم مادرشوهرتم روپسرش همین نظرو داره😉