2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم 

مقعدتون رو قبل دفع روغن زیتون یاهر روغن دیگه ای بزنید

اگر یبوست دارید غذاهای ابدار بخورید مثل سوپ ،قورمه سبزی و...غذا رو خوب بجویید 

صبح ها یک یادولیوان آب گرم بخورید اگر با عسل هم باشه که چه بهتر

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

بهم پیام بدین

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

سلام عزیزم یک سری روش های خانگی و طب سنتی هستش مث گذاشتن عسل روی زخمتون، پماد های آنتی فیشر، نشستن در ظرف آب گرم برای مدت 20 دقیقه در روز و حتما از یبوستتون جلوگیری کنید چون باعث میشه شقاق بدتر بشه

اینها برای مراحل اولیه بیماری هستش ولی اگه زخم خونریزی کنه باید پیش متخصص برین

روش های درمانی زیادی داره من هموروئید داشتم و عمل کردم توضیحات زیاد هستش نمیشه بنویسم 

توی سایت کلینیک زارعی میتونی تمامی روش های درمان شقاق رو ببینی و مشاوره بگیری