2737
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 27 پست
سونو هجده هفته رفتی

نه نرفتم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نرفتی ...من دچار یک مشکلی شدم که بهت نگم بهتره نترسی اما تو سونو هجده هفته فهمیدم

چون دکترم گفت غربالگری اول خوب بود دومی اختیاره دوستداشتی برو دوست نداشتی نرو

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2728
چون دکترم گفت غربالگری اول خوب بود دومی اختیاره دوستداشتی برو دوست نداشتی نرو

منم غربال و سونو اول عالی بود ...⁦☹️⁩و دومی همه چی خراب شد

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
2738
خدا پناهت باشه من یکی دو روز دیگه دارم میرم واسه سونو ۱۸ هفته

آن شاالله نی نی سالم و سلامت دنیا بیاد برای منم دعاکنید خدا یه دختر سالم دیگه بهم بده

آن شاالله نی نی سالم و سلامت دنیا بیاد برای منم دعاکنید خدا یه دختر سالم دیگه بهم بده

ااا گفتن چیه مکهه؟سقط کردیش؟

ممنون عزیزم ان شالله که خدا به زودی زود دختر نازی بزاره تودلت

ااا گفتن چیه مکهه؟سقط کردیش؟ ممنون عزیزم ان شالله که خدا به زودی زود دختر نازی بزاره تودلت

گفتن میلومننگوسل داره از هر هزار بچه یکی که شانس من اینجور شد....به دلیل کمبود اسیدفولیک مادر ستون فقرات بسته نشده بود کامل

گفتن میلومننگوسل داره از هر هزار بچه یکی که شانس من اینجور شد....به دلیل کمبود اسیدفولیک مادر ستون ف ...

اااا انشالله که بزودی دوباره بیاد تودلت ی نی نی گوگولی