2726

سلام گلم 

میخوام موهامو رنگ مشکی کنم برای مجلس ..چند روز قبلش باید رنگ کنم تا رنگش زوتر نره؟بعد اینکه داخل موی مشکی دیدم زرشکی یا ابی هست اسم اون چیه 😂😂هیچی از رنگ نمیدونم😑😕

شُکر 

مشکی پر کلاغی به آبی میزنه یکم. روز قبلش بزن فقطم یه بار برو حموم تا پر کلاغی بمونه

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موهاتو دو روز قبل مشکی ان یک بزار چند تا تیکه جلوی موهاتو البالویی  

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2728
مشکی پر کلاغی به آبی میزنه یکم. روز قبلش بزن فقطم یه بار برو حموم تا پر کلاغی بمونه

نه گلم پرکلاغی نمیخوام موهارو خراب میکنه .فقط اون رنگ که میزنن چند تیکه از مو رو اسمش چیه اسپری هست؟!

شُکر 
نه گلم پرکلاغی نمیخوام موهارو خراب میکنه .فقط اون رنگ که میزنن چند تیکه از مو رو اسمش چیه اسپری هست؟ ...

آره اسپریه. ولی مارکشو نمیدونم

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
نه گلم پرکلاغی نمیخوام موهارو خراب میکنه .فقط اون رنگ که میزنن چند تیکه از مو رو اسمش چیه اسپری هست؟ ...

اره اسپری گیاهی بخر خوبه طبیعیه اگه گیاهی نبود نخر چون اون یکی اسپری ها خیلی بدن انگار گردوخاک نشسته رو مو

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
مرسی از کجا باید بگیرم داروخونه؟یا لوازم بهداشتی؟؟

بیشتر تو لوازم ارایشی ها هستش یه سری خریدم 8 تومن الان نمیدونم چنده؟

2706