2726
عنوان

خانوما بیایید لطفا برند و جنس خوب میخوام برای اقلام مهم سیسمونی.

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من يكي از نزديكانم كالسكه عصايي مك لورن داره، دادن كه واسه مسافرت اونو ببريم ولي دخترم اصلا توش ننش ...

عصایی به درد نوزاد نمی خوره اصلا. 

خدا دختر گلتو حفظ کنه 

2728

عزیزم منم ۲۱ تومن هزینه کردم کلا که ۴۷۰۰ تومن برای کالسکه و کریرش دادم مارک ببکو. هنوز استفاده نکردم ببینم چطوریه. به نظر کریرش که خوبه و کالسکش یکم بزرگه. البته سبکه ها ولی خب تا استفاده نکنم معلوم نمیکنه

عزیزم منم ۲۱ تومن هزینه کردم کلا که ۴۷۰۰ تومن برای کالسکه و کریرش دادم مارک ببکو. هنوز استفاده نکردم ...

اها ببکو هم خوبه. من احتمالا میخوام هاوک بخرم. سرویس چوب چی گرفتی؟ 

اها ببکو هم خوبه. من احتمالا میخوام هاوک بخرم. سرویس چوب چی گرفتی؟ 

از این شرکتیا گرفتم حدود ۵ و خورده ای. تخت نوجوانم میشه. اشتباهم این بود لباسو لوازم بهداشتیو اسباب بازی جای گرون رفتم. حدود ۷ تومن فقط یجا خرید کردم.‌ وقتی جاهای دیگه قیمت مسکردم لباسای مناسبترم بود که با ۷ تومن خیلی چیزای بیشتر میتونستم بخرم. اشتباه منو نکن. جاهای مناسب برو نه بالاشهر

ببین برای لوازم بهداشتی و لباسش چه قد بودجه در نظر بگیرم؟ میخوام از اقا بزرگ خرید کنم 

اول از همه سرویس چوب و کالسکه رو بخر. که مهمتره. ببین اینا چقدر میشن. چون اینا بیشتر از همه تو چشمه و کلا جنس خوب باشه مهمه. بعد ببین چقدر پول برات موند. اونوقت برو اول سراغ لباس بعد اسباب بازی. مثلا من ۳ تا از این ست لباس سایز بندی گرفتن که هر ست دو دست کامل لباسه. سایزای ۰و ۱ و۴ یه ست کامل بیمارستان ۱۰ تیکم گرفتم. فقط ست بیمارستانش شد ۲۵۰ تومن. الکی پول دادم چون زود کوچیکش میشه. لباساشم اکثرا مارک بنتون یا ترک هست. که متاسفانه بیشتر بیشترش زیر یکساله!!! سره همی کم بگیر. دقت کن لباساش حداقل تا ۲ سال بگیری . به سایزا هم اصلا اعتماد نکن هر سایزی میگه خودت ۶ ماه کمش کن. بعد لباس برو سراغ اسباب بازی. آخر بزار لوازم بهداشتی. چون تاریخ انقضا داره. جدیدترشو بگیر. من مارک seba med گرفتم که آلمانیو اورگانیکه. روروئکو ماشینو صندلی غذا هم بزار الویت آخرت. برای سرویس حمومشم از این مدلایی که وانو سبدو صندلیو...دارن نخریا. جنسش آشغاله. جدا یه سری وان نوزاد هست جنساشو طرحاش عالیه. عمری میمونه برات. وانشو ن خریدم ۲۵۰ تومن

2706