2726
عنوان

این تشریفات ازدواج آسان دقیقا چیکار میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 3603 بازدید | 22 پست

عزیزم منم سال 96 ازدواج اسان بودم.واقعا فوق العاده بود.برا ارایشگاه،لباس عروس و باغ و کلا همه چی ،هیچ محدودیتی نداشت،منم بهترینای شیراز رو انتخاب کردم.کلا هزینه ام شد 7 تومن برا دویست نفر مهمون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان هم قیمتاش فرق چندانی نکرده.

غذا هم چلو کباب،جوجه چینی برنح سفید،لوبیا پلو،سالاد،ژله،دوغ نوشابه،ترشی.حلیم بادمحون و سالاد ماکارونی هم خودمون درست کردیم برا کل مهمونا.خییلی عالی شد و همه راضی بودن واقعا

برا تزیین ماشین عروس و دسته گل هم هیچ محدودیتی نداشتن و کلا همه چی به سلیقه خودم بود.فقط من کلیپ رو حذف کردم که برام مهم هم نبود.

برا اینکه به همسرم فشار نیاد سرویس طلا نخریدم،بجاش یه بدل شیک طرح طلا گرفتم.واقعا هم راضی بودم.و بهترین شب زندگیم بود  

2728
عزیزم منم سال 96 ازدواج اسان بودم.واقعا فوق العاده بود.برا ارایشگاه،لباس عروس و باغ و کلا همه چی ،هی ...

مراحل ثبت نامش چجوریه چیکار کردین 

خود مرکز هم پول میگیره؟ ی توضیح میدی

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
الان هم قیمتاش فرق چندانی نکرده. غذا هم چلو کباب،جوجه چینی برنح سفید،لوبیا پلو،سالاد،ژله،دوغ نوشابه ...

خب مگه تالار اجازه میده غذا از بیرون؟ 

اینجوری نیست ک از تالار برای غذا تخفیف بگیرن؟ 

خب مگه تالار اجازه میده غذا از بیرون؟  اینجوری نیست ک از تالار برای غذا تخفیف بگیرن؟

عزیزم ببین میری خود تشریفات،باهاشون قرارداد می بندی،کل پول مراسم رو میدی به تشریفات،اونا معرفی می کنن به ارایشگاه،گلفروشی، مزون و .....از صفر تا صد مراسم هم با خودشون هست.دیگه خودشون با ارایشگاه،مزون،گلفروشی و..... تسویه حساب می کنن،یعنی لازم نیست پولی به این جاها بدی عزیزم.خود تشریفات هم کلی باغو تالار شیک دارن که می تونی از بینشون انتخاب کنی و دستت کاملا بازه

عزیزم ببین میری خود تشریفات،باهاشون قرارداد می بندی،کل پول مراسم رو میدی به تشریفات،اونا معرفی می کن ...

عههههه چ جالب

ینی مثلا شام تالار میشه 15 تومن

اونا با همون پول کمی ک اول میگیرن شام رو هم میدن؟؟ یا تعداد خاصی رو میدن بیشتر از اون تعداد باید خودت بدی؟