2726
عنوان

سلام بچه ها در مورد آش سوال دارم

392 بازدید | 19 پست

خانمای ناز با سلیقه لطفا بگین که من برای آش چهارنفری که پختم اندازه یه قابلمه بزرگ چقدر کشک بریزم توش، کلا چند قاشق کشک رو با چقدر آب قاطی کنم که هم یه مقدار داخل اش بریزم مزه بگیره هم برای تزیین دوتاکاسه بمونه 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بعد کشک پاستوریزه هست بزارم بجوشه یا نه چقدر کلا رو گاز بمونه قشنگ بشع شکلش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کشک رو داخل آش نمی ریزیم 

می جوشونیم  و  یه مقدار برای تزئین،  مقداری هم  تو ظرف جدا  ک  هر کس  طبق میل ش  اضافه کنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
کشک رو داخل آش نمی ریزیم  می جوشونیم  و  یه مقدار برای تزئین،  مقداری هم   ...

آخه من دلم به مزه اش تنها راضی نیست میخام برای همسایه ببرم با کشک خوشمزه تر میشه هااااا 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب ابو ک میریزی میجوشه.ابش کم میشه.

چقدر آب بریزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کشک اگه بزاری تو آش بجوشه آش رو ترش میکنه عزیزم

وای جدی، پس داخل آش  نریزم فقط روی کاسه بریزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ممنون دوستی ها 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه من دلم به مزه اش تنها راضی نیست میخام برای همسایه ببرم با کشک خوشمزه تر میشه هااااا 😁

یک قاشق و نصفی بریز منم دیروز درست کردم عزیزم 

یکم پیاز داغ و نعنا داغ هم داخلش بریز ریختی؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706