2737
2734
عنوان

کدبانوها بیاید مهمون،،،

128 بازدید | 19 پست

بچها برا اولین بار همکار شوهرم داره میاد خونمون خواهرشوهرم اینام هستن اشناییم باهم،،

میخوام کوبیده بدم بازم کنار کوبیده غذا بزارم ؟اگ اره چ غذایی؟

ـژله، سالاد، زیتون باغلا، سبزی خوردن ، ترشی ، دوغ، فعلا اینا مدنظرمه

راهنماییم کنید بچهاا

ــ

ماخونشون رفته بودیم مرغ درست کرده بود و قیمه بادمجون ، ترشی زیتون سالاد ژله  دوغ بود منوش  

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

زرشک پلوبا مرغ وکوبیده وژله وسالاد ونوشابه ودوغ وزیتون وترشی و ریحون و یه حلوای خرمایی درصورت تمایل!

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یا زرشک پلو بزار کنارش یا ته چین البته من ترجیحم ب ته چینه

اره ته چینم خوبه برنج سفیدم درست کنم باکوبیده  ی قالبم جدا ته چین درست کنم چطوره؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
حلوای خرما چطوریه؟؟؟؟سر سفره میذارین؟

یه حلوای مجلسی هس نه از اونا که تو ختم میزارن!!! بخاطر دوغ وسالاد معمولا این حلوا میزارن که سردی دوغ وسالاد روبگیره!! مامانم هراز گاهی میزاره، یا میتونی بجاش پاناکوتا درست کنی حلوا دسر سنتی هس پاناکوتا فانتزی!

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
2706