2410
2553

من میخوام یه تولیدی کوچیک لباس زیر راه بندازم

خیاطی بلدم 

ولی کارکردن با چرخ های صنعتی رو بلد نیستم 

میخوام ببینم به نظرتون با یه چرخ میاندوز کارم راه می افته فعلا؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مرسی که جواب دادی به نظرت کجا برم یاد بگیرم

خواهش ميكنم عزيزم ببخش ديرجواب دادم  اگر توي شهرتون كسي هست كه چرخ تعمير بكنه و از تمامه چرخ ها سر در بياره برو پيشش كه يادت بده

شما تولیدی راه اندازی کردید؟

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 
2714
سلام  نه گلم نتونستم ریسک کنم متاسفانه  خیلی هم ضرر کردم هر روز ارزش پولم کمتر شد

بله ریسک کردن خیلی سخته

شما اطلاعاتتون در  مورد  راه اندازی تولیدی  درحده ؟

نمی تونستید خودتون به صورت مستقیم بفروشید؟

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸