2726
چجوری می خوندین  

اولا که ریاضی رو هیچوقت نذار برای شب امتحان چون قاطی میکنی. بعدم حتما همه چیو بیار رو چک نویس حل کن تا یاد بگیری. ریاضی خوندن با درسای دیگه فرق میکنه. ریاضی رو نمیتونی از روش بخونی باید با خودت کار کنی. هر مساله یا تمرینیو رو‌ کاغذ بیار و حل کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوخییی الهی😍😍اسم نی نیتون بردیاس😍😍من عاشق اسمشم که😁اسم کسیه که کل زندگیمه💕

عزیزمممم ❤️❤️❤️😍😍😍😍خدا حفظشون کنه براتون 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2728
چجوری می خوندین 

حفظ کردن غلطه 

سعی کن ریاضی رو بفهمی 

مساله رو بخون قشنگ راجبش فکر کن وقتی عمیقا بهش فکر کنی راه حلش به ذهنت میاد 

فکر کن داری یه بازی فکری انجام میدی

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

کلاس چندی😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ریاضی رو نمیشه خوند...چون یادنمیگیری..

باید از همون پایادهرچی معلم درس داد یادداشت کنی از هر درس کلی تمرین حل کنی تا قلقش بیادتودستت.‌

هر نکته ای هم برات غیر قابل فهم بودبگی معلم برات توضیح بده...نمونه سوالای سالای گذشته ومختلف اونقدرحل کن..

موقع امتحان دیگه حتی نیاز نیست بخونی همرو بلدی

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
شروع کن ب خوندن ، هر جا ایراد داشتی رو مسیج من ریپلای بزن . ایراداتو رفع کنم

سلام عزیزم من ادامه تحصیل دادم الان پایه هشتمم میتونی ریاضی کمکم کنی بخدا دارم دیووونه میشم برای دی ماه هم امتحان دارم کل ریاض رو خواهشن هرکی میتونه واسه ثوابش کمکم کنه مرسی

دعاکنید به آروزم برسم توروخدا