2733
2734

سلام

بچه ها شوهرم مرد خوبیه ولی خب ی نقصایی هم داره

کلا خانواده تن خیلی مغرورن همش از خودشون تعریف میکنن و همه رو از خودشون پایین تر میبینن شاید بهش بگن عقده ولی نمیدونم

حتی پدر و مادر شونم همینجورین

خودم هر وقت مادر شوهرم راجب خودش و برادراش و فامیل هاش صحبت میکنه با احترام ب حرفاش گوش میدم و ذره ای صورتمو بر نمیگردونم 

با اینکه میدونم حرفاش همه هم محض کلاس گذاشتنه 

من خودم آرومم و اصلا میتونم بگم سخنور خوبی نیستم 

حرف زدنم در حد حرفای معمول و روزانس

و معتقدم هیچکس بر کس دیگری برتری نداره 

حالا مادرم امروز ازم گلایه کرد ک شوهرت وقتی باهاش حرف میزنم گوش نمیده و روشو میکنه اونطرف

میدونم ک شوهرم مخصوصا اینکارو میکنه چون همه شون اینجورن خانواده تن 

حالا نمیدونم ب شوهرم بگم یا ن؟ شما نظرتون چیه لطفا راهنمایی کنین

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین

نه نگیا ممکنه بدتر کنه.به مامانت بگو اصلاااااا دیگه باهاش تعریف نکنه.با هر کسی باید مثل خودش بود.

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

اره به نطرم به شوهرتون بگید ولی از طرف خودتون نه مادرتون

بگید که خودتون دیدید که این کار رو کرده

پای مامانتون رو وسط نکشید

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تو هم مثل خودش کن اول با شوهرت دوم با مادرش حرف زدن بی فایدست اگه میخواست متوجه باشع که اینجور نمیکرد اینو یه بچه کوچیکمومیدونه باید به مخاطبش توجه کنه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
نه نگیا ممکنه بدتر کنه.به مامانت بگو اصلاااااا دیگه باهاش تعریف نکنه.با هر کسی باید مثل خودش بود.

آخه مادرم زن قدیمیه اینجوری بگم ناراحت میشه فک میکنه مشکلی داریم با هم از طرفی هم حرصم گرفته ک شوهرم بی احترامی کرده بهش

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
2738
با هرررركسي بايد مثل خودش رفتار كرد...اسم اين مشكل شوهر شما هم غرور نيست جسارتا برميگرده به شعور.الب ...

موافقم 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

مادرش و دوبار بی محل کن میفهمه

حتما هم جلو خودش بکن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

عزیزم با عرض معذرت ما هم یکی داریم تو فامیلمون اینطوره ،30ساله ازدواج کردن زنش و بچه هاشم مث خودش شدن ،هیچکس تو فامیل خوشش نمیاد ازشون با اینکه رفت و آمد با فامیل زیاده تو فامیل ولی سال تا سال کسی پیش اینا نمیره حتی خواهر زناش ،من ب شخصه نمیتونم همچین مردی و تحمل کنم😐😛🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706