2726
عنوان

شما بودين ميرفتين؟؟؟؟ 😖

114 بازدید | 11 پست

خواهر شوهر به همسرم كفته شب ميگو درست كردم شماهم بياين

امشب من و همسرم يه جلسه ورزشي داريم كه تا١٠شب طول ميكشه 

همسرم ميكه ايراد نداره فوقش شاممون رو نگه ميدارن

و ازم من سوال ميكرد بريم منم كفتم دير ميشه ولي بريم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه دیگه ده برید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
خوبه دیگه ده برید

منظورم بيشتر اينجور دعوتا رو از طرف خواهرشوهر ميرين؟

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
نه  چون بعد از کلاس ورزش خسته ام باید دوش بگیرم و اماده بشم

كلاس ورزش نيست جلسه است كه هر دومون بايد بريم 

خودش دعوت کرده برید میگو هم خوشمزس حالشو ببرید😜

ظهر ماهي خوردم شبم ميگو😫😫😩 بدم مياد غذاي دريايي

منظورم بيشتر اينجور دعوتا رو از طرف خواهرشوهر ميرين؟

چرا که نه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟