2737
2734

اینکه بلد نباشه کی وکجا حرف بزنه ،

یا اینکه سوال بی ربط می پرسه

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله ..خیلی زیاد ..طرز صحیح صحبت کردن میتونه احترامها رو تا آخر حفظ کنه و حتی کدورتهای بین دو خانواده که هنوز شناخت درستی از همو ندارن  رو برطرف کنه ..به اصطلاح سو تفاهم ها رو ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
حالا اونی که مادرش بلد نیست حرف بزنه باید چیکار کنه

معمولا از افرادی که خوش صحبت و با درایت هستند تو این مجالس دعوت میشن مثلا عمو ..دایی حتی دوستان خانوادگی ..مثلا پدر خودم از یکی از دوستان خودش تو مراسم بله برون ما ها دعوت میکرد و البته خودش و مامانم هم همیشه تو اینجور مراسم دعوت میشن ..

2738
معمولا از افرادی که خوش صحبت و با درایت هستند تو این مجالس دعوت میشن مثلا عمو ..دایی حتی دوستان خانو ...

توی خود مراسم خواستگاری یا حتی اون مراسمی که برای آشنایی هست رو که نمیشه بگیم فامیل بیاد😣

توی خود مراسم خواستگاری یا حتی اون مراسمی که برای آشنایی هست رو که نمیشه بگیم فامیل بیاد😣

اگه خانم هست چرا میشه اگه آقا هستن وقتی مراسم کمی جلو رفت مثلا بله برون ویا صحبت در مورد مثلا مهریه و این چیزا ..نه اینکه همرو تو خواستگاری بگی مثلا من خودم دوست مادرم رو که خانمی بود می گفتم و وقتی مراسم جدی تر میشد همسرشو هم پدرم دعوت میکرد ولی خوب افراد اضافه رو حذف میکردم که شلوغ نشه مثلا با اینکه ۲ خواهر بزرگتر و زندادش داشتم ولی اونا رو نمی گفتم خودم و مادرم و اون خانم و شاید یکی از خواهرام معمولا تو مراسم اولیه ۳-۴ نفر باشید بهتره...

اگه خانم هست چرا میشه اگه آقا هستن وقتی مراسم کمی جلو رفت مثلا بله برون ویا صحبت در مورد مثلا مهریه ...

ما هم خودمون تعدادمون زیاده 

چند داداش دارم که ازدواج کردن. 

پس برای خواستگاری به زن داداشام نگم بهتره؟ 🤔

ما هم خودمون تعدادمون زیاده  چند داداش دارم که ازدواج کردن.  پس برای خواستگاری به زن داد ...

معمولا دفعات اول از تعداد کمتر دعوت کنید چون وقتی تعداد زیاده یکجور دیگه برداشت میشه انگار همگی منتظر بودید😁مثل این می مونه که خواستگار تعدادشان زیاد باشه بیان 😄از افراد خوش صحبت و عاقل و دوست واقعی همینطور زرنگ که مردم شناس باشن دعوت کنید ..از زنداداشا هم اگه بهشون بر نمیخوره و دوست واقعی هستن که اگه مثلا اتفاقی یا اصلا نیامدن حرف و حدیث پیش نیاد ..بهترینشونو دعوتکن.ولی دیدی دعوا میشه بگو هر دفعه یکیتون 😁😀

معمولا دفعات اول از تعداد کمتر دعوت کنید چون وقتی تعداد زیاده یکجور دیگه برداشت میشه انگار همگی منتظ ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییتون. 🌸

این سوالمم بی زحمت اگه دوست داشتین جواب بدین 

میگم وقتی خواستگار میخواد بیاد مامانم با روی باز ازشون پذیرایی نمیکنه. 

یعنی یه جوری باهاشون حرف میزنه انگار اونا اومدن برا دعوا... 

اینو باید چکار کنم؟ 🙈😣

مرسی عزیزم بابت راهنماییتون. 🌸 این سوالمم بی زحمت اگه دوست داشتین جواب بدین  میگم وقتی خواست ...

قربونت برم 😘عزیزم متاسفانه این خیلی خوب نیست فکر کنید خواستگار مامانش اینطور رفتار کنه یا مثلا خودشو بگیره ..چون اصرار که نیست قصد در هر دو حال خیر هست...از من نصیحت حتی اگه باب میل هم نبودن خیلی محترمانه و روی باز رفتار کنید و بعد که تماس گرفتن بازم تشکر کنید و جواب رد بدید ..همیشه خواستگار رفتی یا اومدن به عنوان یک میهمان یا میزبان خوشرو باشید ..باورت میشه خواستگار ما میرفتن برامون خواستگار میفرستادن ..😁ما تعدادمون زیاده و فامیلمان هم خصوصا دختر عمه و پسرعمه خیلی زیاد..پدر و مادرم تو این زمینه خیلی تجربه دارن و گفتم همیشه دعوت میشن و اینکه عزیزم همیشه خودت باش با هر سبکی که زندگی میکنی ..زندگی نمایش نیست ادامه داره مثلا اگه با حجاب کم حجابی یا  بی حجابی همون باش ..تو هر چیزی ...🌸انشالله بهترین قسمتت بشه ..

2706