2726
عنوان

خانما ۵ میلیون دارم

526 بازدید | 56 پست

باهاش چی کنم ؟؟😁😁😁😁😁

طلا بخرم با اینکه دارم طلا ؟؟؟

برم لیزر موی زاید؟؟؟؟

ژل لب بزنم؟؟؟؟؟

لپ تاپ بخرم با اینکه کاری باهاش ندارم جز عکیا که با گوشیم میریزم فلش ؟؟؟؟؟

باهاش لوستر بخرم واسه خونه؟؟؟؟؟

یا ابمیوگیری و چرخگوشتم قدیمی و یکی بود یکی نبود کار؟؟؟؟ میکنه دوتا مارک خوب بخرم

بزارم بانک ؟؟؟؟؟؟؟

دید چقد گزینه دارم براش؟؟؟کدومش 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچکدوم ،،بده به من واست نگه دارم😈

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

طلا یا ابمیوه گیری و چرخ گوشت

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

طلا بخر یا بزار بانک حتما یه روزی به دردت میخری این چیزایی که گفتی واجب نیست . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

لیزر

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706