2726
عنوان

رفلاکس

82 بازدید | 9 پست

دوستان دخترم سه ماه و بیست و سه روزشه. یک ماهگی متوجه شدم رفلاکس داره از اون موقع دارو مصرف کرده الان دو ماهه نکسیوم و دمپریدون مصرف میکنه اما فقط سی درصد خوب شده مدام گریه میکنه و بیقراره. اگر تجربه ای در زمینه رفلاکس و طول درمانش دارید لطفا بگید

عزیزم داروهاش ممکنه بهش نسازه

مثلا پسر من فقط بهش زانتاک جواب میده

اگر رفلاکس بدلیل آلرژی باشه درمانش طولانی تره

اگر شیر خودتو میخوره

رژیم رعایت کن، گاهی پروتیین گاوی رو باید حذف کنی

پسر من الان یکسالشه

یکمی بهتره

خدایی سخته

حالتهای اگزما نداشته تابحال!!

داخل مدفوعش خون ندیدی؟!

زیر سرشو با زاویه بذار

بعد از شیرخوردن هم یکربع تو بغلت عمودی بگیر

اینکارا هم کمک میکنه

من قطره کولیک اید هم میدم بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم داروهاش ممکنه بهش نسازه مثلا پسر من فقط بهش زانتاک جواب میده اگر رفلاکس بدلیل آلرژی باشه درم ...

زانتاک خورده رانیتیدین خورده متوکلر پرامید هم خورده ولی تاثیر همش کم بودم خودم هم الان دو ماهه تو رژیم پروتئین گاوی تخم مرغ سویا کنجد و دلستر هستم ولی خیلی بیتاب هست هنوز 

خانما نشونه رفلاکس چیه؟پسر من نه ماهس شبا تا صبح حالت کمونی میخوابه.یعنی رفلاکس داره؟؟

به نظر من دکتر اطفال ببر و حتما بخواه که سونوگرافی برات تجویز کنن با سونوگرافی قابل تشخیص هست

حالتهای اگزما نداشته تابحال!! داخل مدفوعش خون ندیدی؟! زیر سرشو با زاویه بذار بعد از شیرخوردن هم ی ...

همه ی اینکارا رو میکنم ولی باز گریه ست دکترش گفته ببر پیش فوق تخصص گوارش وقت گرفتم ولی باز هم امیدی ندارم

به نظر من دکتر اطفال ببر و حتما بخواه که سونوگرافی برات تجویز کنن با سونوگرافی قابل تشخیص هست

مرسی عزیزم.دعا کن چیزی نباشه

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭