2733
2734
عنوان

کسایی ک سینک شیشه ای و گرانیتی دارن

6385 بازدید | 24 پست

شیشه ای میگن که آب میریزه سرازیر میشه یعنی حفاظی نداره ک آب و نگ داره 

گرانیتی هم میگن چون سنگه ظرف اگه از دستت بیوفته میشکنه

نظرتون چیه خودتون چی استفاده کردن و دارین

My LIfe,My ChoIceS,My mIstakeSMy LessOnS,NOT yuoR busIness.

خب چه کاریه اصلا از لحاظ بهداشتی هم استیل هم با دوام تره هم تمیز تره معمولا برای سرویس بهداشتی روشویی رو گرانیتی میزنن.

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا تزئینی ان انگار واسه کسیه ک مطبخ مخفی داره منم استیل برداشتم ایلیا استیل راضیم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2731

من گرانیتی دارم 

کلیم قابلمه سقوط کرده روش 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ هیچیش نشده مارک درجه یک بخر 

مامانم شیشه داره کله هیکلت خیس میشه

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
من گرانیتی دارم  کلیم قابلمه سقوط کرده روش 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ هیچیش نشده مارک درجه یک بخر&n ...

از گرانیتی راضی.برای ضد عفونی کردنش چیکار میکنی وایتکس ک نمیشه استفاده کرد

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
از گرانیتی راضی.برای ضد عفونی کردنش چیکار میکنی وایتکس ک نمیشه استفاده کرد

بله خیلی خیلی راضیم 

مال من رنگش برنزه و روزی که خریدم یارو‌گفت بعده شست و شو ماهی یکبار با ابرو‌ مایع ظرفشویی بشورش اما تو بازاررر کللللللی ضد عفونی کننده هستش که میشه به گرانیتی هم زد من دتول می زنم

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
خب چه کاریه اصلا از لحاظ بهداشتی هم استیل هم با دوام تره هم تمیز تره معمولا برای سرویس بهداشتی روشوی ...

استیل رسوب میگیره و لک میشه خیلی

2738
بله خیلی خیلی راضیم  مال من رنگش برنزه و روزی که خریدم یارو‌گفت بعده شست و شو ماهی یکبار با اب ...

تا حالا چیزی افتاده توش مثلا بشقاب ک بشکنه بشقابتون؟؟

من گرانیتی دارم  کلیم قابلمه سقوط کرده روش 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ هیچیش نشده مارک درجه یک بخر&n ...

نه منظورم خود ظرف شیشه ای هست میگن چون گرانیت سنگه یهوچیز شیشه ای بیوفته ظرف میشکنه

استیل رسوب میگیره و لک میشه خیلی

والا ما از زمانی که چشم وا کردیم داریم نه لک شده نه رسوب استیل اخوان عالیه خیلی هم براقه.ما بعد هر بار ظرف شستن سینکم اب میکشیم با دستمال ابشنم میگیریم

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2706