2726
عنوان

چه مدارکی از پرستار باید بگیریم؟

121 بازدید | 7 پست

یک سئوال

اگر کسی بیاد برای دو ماه خونه ما

مدرک چی باید ازش بگیرم ؟

چیزی باید پیشم بگذاره؟

چطوری اطمینان کنم؟

باید شرح وظایف را بهش بدم امضا کنه؟

سفته باید چه مبلغی  باشه ؟

از شرکت های  خدماتی ها بگیر هیچ وقت با اگهی دادن و این چیزا کسی رو وارد خونت نکن اخه اعتماد کردن تو این دوره سخت شده از شرکت ها ک بگیری خیالت راحته چون شرکت ازشون ضامن معتبر وسفته و این چیزا گرفته و خدای ناکرده اگر اتفاقی هم بیفته  شرکت طرف حسابتونه

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از شرکت های  خدماتی ها بگیر هیچ وقت با اگهی دادن و این چیزا کسی رو وارد خونت نکن اخه اعتماد کرد ...

اینو یکی از آشناها  معرفی کرده ولی خب می خوام محکم کاری هم بکنم 

2728

[QUOTE=86992358]مبلغش  چقدر باشه ؟ 

نمیدونم دقیق میتونی زنگ بزنی یکی ازین شرکت ها بگی میخام بیام واسه استخدام چه مدارکی بیارم بعد ب این خانومم همونو بگی😜

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

عزیزم بنظرم برای نگهداری و پرستاری از گل دخترت بهتره با یه شرکت معتبر قرارداد ببندی تو این دوره زمونه نمیشه به هرکسی اعتماد کرد و خونه زندگی و بچه ها رو بهش سپرد من برای دخترم بعد از پرس و جو های فراوان از یک شرکت واقع در تهران با 25 سال سابقه کاری درحوزه اعزام پرستار سالمند کودک بیمار در منزل به نام مرکز پرستاری طپش پرستار کودک گرفتم خدا خیر بده آقای گنجی مدیر شرکت رو که همیشه هوای خانواده ها رو داره من کارشناسم خانم محمدی بود شمارش و میزارم خواستی استفاده کن

09102152979

02188864508