2737
2739

از همون ماه اول نوزاد رو باید برا چند دقیقه رو شکم بخوابونی وقتی سرحال هست و بیدار

هرچه بزرگتر میشه مدت زمانش رو بیشتر کنی

این کار برا تقویت عضلات گردن شانه خیلی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهرزادم از چهار ماهگی

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
2728

فکر کنم خودش غلط میزنه هروقت حسش بیاد سراغش

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ی هفته اول گذاشتم.میگن زود بزارید ک گردنش سفت بشه زود.

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
از همون ۱۰روزگی دمر میزاشتمش دکترش گفته بود برا قولنجش خوب بود

ضرر نداره من اللن۲ماهشه چند دقیقه بزارمش

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

گردن میگیره؟

پسر من از اول گردن میگرفت، گاهی میزاشتمش

خودش از ۳ونیم غلت میزد و دمر میشد

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ضرر نداره من اللن۲ماهشه چند دقیقه بزارمش

خیلی هم خوبه بزارش خودت هم بشین کنارش از دوسه دقیقه شروع کن البته بچه خودش خسته بشه نق میزنه اونوریش کنی..

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
گردن میگیره؟ پسر من از اول گردن میگرفت، گاهی میزاشتمش خودش از ۳ونیم غلت میزد و دمر میشد

اره میگیره تکون میده گهگهای

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
اره میگیره تکون میده گهگهای

بزارش 

خسته بشه صورتشو میزاره رو زمین

نازی نینی کوچولو😍😍😍😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊