2737
2734
بله بی زحمت❤

میگم ولی تروخدا کسی استرس نگیره ها! فقط مراقب باشید, یکی از آشناها ماه قبل بچه رو برای واکسن دوماهگی برده بود و گویا بچه یک مقدار تب داشته, وقتی واکسن رو زدن بچه رفت توی کما! به یک شهر دیگه اعزامش کردن و مدتی بستری بود و تازه الان به هوش اومده... خدا میدونه کما توی این سن چه عوارضی براش داشته... خانواده ش همش گریه میکنن😢

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
میگم ولی تروخدا کسی استرس نگیره ها! فقط مراقب باشید, یکی از آشناها ماه قبل بچه رو برای واکسن دوماهگی ...

واای یا خدا😳😳همیشه دوست داشتم بدونم چه اتفاقی ممکنه بیفته..خداروشور به هوش اومده انشالله سالم باشه😔

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واای یا خدا😳😳همیشه دوست داشتم بدونم چه اتفاقی ممکنه بیفته..خداروشور به هوش اومده انشالله سالم باشه ...

بازم براش دعا کنید که طوری نشده باشه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2728
میگم ولی تروخدا کسی استرس نگیره ها! فقط مراقب باشید, یکی از آشناها ماه قبل بچه رو برای واکسن دوماهگی ...

وای خدای من پدرمادرش براچی بررن اخه من پسرم تب داشت سزماخورده بوددقیقابعد۲۰روزواکسنشوزرم واجب نیس ک تاخوب نشده بزنی 

وخدایی که بشدت کافیست