2726
عنوان

اونایی ک با امپول اچ سی جی دوقلو باردارشدن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 30804 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله ولی جواب نداد

منم ۴ ماهه کلومیفن خوردم هرماه فولی خوب داشتم ولی نگرفت

شوهرمم آز داده مشکلی نبوده

اینماه لتروزول خوردم و امروز ۱۴ سیکلمه

دعام کنین

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
بمن فقط گفت کارای سنگین انجام ندم شما دقیقا چیکار کردین ک کیسه اب پاره شد

هیچ کار خاصی نکردم دوسه روز استراحت کافی نداشتم از صبح بلند میشدم میرفتم بهداشت و دکتر بعدم میومدم خونه کارا خونه رو انجام میدادم. فکر کنم بهم فشار اومد.

کاش میدونستم قبل از بارداری مصرف میکردم

عزیزم خداروشکر کن بچت صحیح وسالم تو دلته و بزودی بدنیا میاد.  من حاضر بودم یکی داشتم ولی برام میموند. اگه بدونی چقدر دلم خونه. از دست دادن دو تا بچه همزمان خیلی سخته.

عزیزم خداروشکر کن بچت صحیح وسالم تو دلته و بزودی بدنیا میاد.  من حاضر بودم یکی داشتم ولی برام م ...

عزیزم واقعا متاسفم خیلی سخته برات خدا بهت صبر بده که بتونی تحمل کنی و زودتر سرپا بشی،ایشاالله سال دیگه این موقع نی نی تو بغلت داره شیرمیخوره😍

🖤
عزیزم واقعا متاسفم خیلی سخته برات خدا بهت صبر بده که بتونی تحمل کنی و زودتر سرپا بشی،ایشاالله سال دی ...

قربونت برم عزیزم مرسی از دعای قشنگت. انشاالله کنجد خوشگلت صحیح وسالم بیاد تو  بغلت عزیزدلم.

منم با لتروزول دوقلو باردارشدم. ی دختر ی پسر.  ولی متاسفانه مجبور شدم تو 19 هفته سقطشون کنم بخا ...

چقد جالب منم دقیقا تمام شرایطشما برام پیش اومده.دقیقا دوقلو داستم با لتروزول و هفته ۱۹کیسه ابم پاره شد و دختر و پسر بودن

2706