2737
2734
عنوان

اتو ايستاده

1493 بازدید | 42 پست

كسي هس با اتو ايستاده كار كنه؟؟؟؟؟چ ماركي؟؟؟؟من مارك جيپاس دارم اما مدتيه همراه بخار آب هم بيرون مياد نميدونم مدلشه يا خراب شده؟؟؟؟؟!!!!!!

عشقـــم علي&هليا😊

من حدود ده ساله دارم چندوقت اول یادمه واسه منم اینجوری بود درست شد

واسه من بکو هسن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورت اتو بخاره؟؟؟  من ژانومه دارم خیلی راضیم مال من فقط بخار می زنه

منظورشون اتو پرس هست

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728

من ژانومه دارم وراضیم. فقط نمیتونم باهاش لباسای کارشده یا اوناییکه دکمه هاشون برجستسو اتو کنم

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
من ژانومه دارم وراضیم. فقط نمیتونم باهاش لباسای کارشده یا اوناییکه دکمه هاشون برجستسو اتو کنم

من لباس دکمه دارارو برعکس میکنم اتو میکنم

2738
من حدود ده ساله دارم چندوقت اول یادمه واسه منم اینجوری بود درست شد واسه من بکو هسن

خب چيكار كردي كه درست شد؟مال من چند روزه اول درست بود فقط به فروشنده كه گفتم گفت مدلشه اما بنظرم دروغ گفت خراب شده

عشقـــم علي&هليا😊
نهههه همون اتو بخار ايستاده

بزار عکس اتومو بزارم

من لباس دکمه دارارو برعکس میکنم اتو میکنم

دکمه برجسته ها منظورمه اوناییکه یه پایه نازک دارن فشار اتو میشکنتشون

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
نهههه همون اتو بخار ايستاده

اینارو میگی؟

ما به اینا میگیم اتو پرس

2706