2410
2553
عنوان

بیاین میخوام عکسای پسرمو بزارم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 45159 بازدید | 571 پست
عهههههه  چی بگم والا من ک همیشه میگم اگ آدم تلقین کنه چشم میخوره باشه اشکال نداره هر موقع گرفت ...

نه ندارم همینجا تو خصوصی نمیشه فرستاد؟

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ماشاالله. زنده باشه حتما زیر سرش یه پول بذار صدقه بده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2714

دوست جوني خودت دوختی????عالیه.عکس الگو هاشو نداری??:

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
دوست جوني خودت دوختی????عالیه.عکس الگو هاشو نداری??:

بعله همشو خودم دوختم کدومو میگی 

من بدون الگو میدارم اگه خواستی برات بکشم بفرستم

چقد خوردنیه این پسره خداحفظش کنه براتون.  براخودتم اسفند دود کن ماشالله خیلی با سلیقه ای احسنن ...

قربونت برم عزیزم نظر لطفته

واااای خدااااای منننن ماشاالله هزاااااار الله اکبر چه قدر شیرینو نازه دلم خواست بغلش کنم بچلونمش😍😍😍😍

من ازدواج نکردم ولی عاااشق بچم یعنی دیوونشما حتی من دختر داییم کوچیک بود میموندم خونشون زن داییم میخوابید من دخترشو نگه میداشتم

میدونم پرو اییه ولی برد منم دعا کنید در اینده بدون مشکل بچه دار بشم😊🙈🙏🏻

واااای خدااااای منننن ماشاالله هزاااااار الله اکبر چه قدر شیرینو نازه دلم خواست بغلش کنم بچلونمش😍😍 ...

قربونت بزم ابراز احساسات سر ذوقم اورد😚😚😚😚😚

ایشالا ک همه خانومت بدون مشکل باردار بشن ی نی نی سالم و خوشگل داشته باشم من درک میکنم خیلی سخته من پسرمو بعد ی سال گریه و زاری خدا بهم داد

2706