2410
2553
عنوان

بیاین میخوام عکسای پسرمو بزارم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 45159 بازدید | 571 پست
استارتر جان عکس کلی از اتاقش میگذاری؟ عکس از پسرت هم ندیدم😭 اگر گذاشتی لایکم کن بیام ببینم مرسی

چرااااا کلا عکس پسرمه ک

این اتاقشه 

البته اتاق ک چی بگم اتاق خودمونه پاتختی و دراور خودمو جمع کردم وسیله های پسرمو چپوندیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چرااااا کلا عکس پسرمه ک این اتاقشه  البته اتاق ک چی بگم اتاق خودمونه پاتختی و دراور ...

عزیزم ندیدم همون اول اون کامنت رو گذاشتم 

بعد رفتم همه عکساشو لایک کردم صلوات هم برای پسر گل و نازت فرستادم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

انشالله دامادش کنی گل پسر نازتو😘😘😘😘😘🌹❤️😍

وسایلاش خیلی نازه و سلیقه شما هم عالیه 😘😘😘😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم ندیدم همون اول اون کامنت رو گذاشتم  بعد رفتم همه عکساشو لایک کردم صلوات هم برای پسر گل و ...

فداتشم خانومی لطف داری 😘😘😘😘

2714
وای فاطی چقد باذوق و هنرمندی😍😍😍 پسرت چقد بزرگ شده ازطرف من بوسش کن😙😙😙مثه خودت نازو خوشگله😊

قربونت برم عشقم چشات خوشگل میبینه 😘😘😘😘

وای فاطی چقد باذوق و هنرمندی😍😍😍 پسرت چقد بزرگ شده ازطرف من بوسش کن😙😙😙مثه خودت نازو خوشگله😊

سیماااااا باورت میشه پسرم داره دندون درمیاره 😨😨😨😨

نه بابا شوخی نکن.آخه بچه 2ماهونیمه؟😲😲😟

شوخی نمیکنم دوتا دندونش زده بیرون تاپیک قبلیم عکس تگزاشته اونجا تازه نیش زده ولی الان اومده بیرون

شوخی نمیکنم دوتا دندونش زده بیرون تاپیک قبلیم عکس تگزاشته اونجا تازه نیش زده ولی الان اومده بیرون

وای چقد عجیب😦😦😦

خیلی زود درآورده که.پسرمن تو8 ماهگی دنده دارشد😁😁😁

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
2706