1265
1292
عنوان

بیاین میخوام عکسای پسرمو بزارم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 20534 بازدید | 390 پست
وای فاطی چقد باذوق و هنرمندی😍😍😍 پسرت چقد بزرگ شده ازطرف من بوسش کن😙😙😙مثه خودت نازو خوشگله😊

سیماااااا باورت میشه پسرم داره دندون درمیاره 😨😨😨😨

سیماااااا باورت میشه پسرم داره دندون درمیاره 😨😨😨😨

نه بابا شوخی نکن.آخه بچه 2ماهونیمه؟😲😲😟

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

شوخی نمیکنم دوتا دندونش زده بیرون تاپیک قبلیم عکس تگزاشته اونجا تازه نیش زده ولی الان اومده بیرون

وای چقد عجیب😦😦😦

خیلی زود درآورده که.پسرمن تو8 ماهگی دنده دارشد😁😁😁

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   
1291
آویز تختش  اون قسمت لمه تخت رو هم خودم دوختم

خانمی سلام .این آویز تخت که خودتون درست کردید خیلی قشنگه یه سوال اون حلقه پلاستيکيشو چطور به تخت وصل کردید اون حلقه آماده گیر میاد؟ 

خانمی سلام .این آویز تخت که خودتون درست کردید خیلی قشنگه یه سوال اون حلقه پلاستيکيشو چطور به تخت وصل ...

سلام عزیرم مرسی لطف داری برا من حلقه نیست ی مکعب درس کردم با دوتا چوب ک مث +از تو مکعب رد کردم ب تختم با چوب وصل کردم ولی از ی تخته صاف مث اویزای بیرن هلالی بریدم و سوهان کشیدم و+رو هم بهش وصل کردم و با اسپری سفید رنگشون کردم 

1307

پسرت خیلی نازه خداحفظش کنه کاراتم قشنگن

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
1308

آفرین به این مامان هنرمند،خدا پسر خوشگلتو برات حفظ کنه

مهم نیست اکنون زندگی‌ام چگونه می‌گذردعاشق آن خاطراتی هستم                                      که تصادفی از ذهنم عبور می کنندو باعث لبخندم می شوند...!
فعلا همینو تو گوشیم دارم شب بازم مسزارم

این نفس کیه؟ ای جااااااااااااااااانم خدا حفظش کنه براتون زیر سایه خدا پدر مادر بزرگ بشه ااهی امین

دوست عزیز من از کشورم خارج نمیشم این سرزمین سهم منم هست
1280