2733
2734
عنوان

کسی این دو کرم رو داشته؟

271 بازدید | 24 پست

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روشن کننده اس؟

بله و ضد چروک..‌یکیم ضد لک

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2731
لایه برداره؟؟

تقریبا بله

اولیرو

سلام چطوره؟؟؟سوزش میاره?راضی بودید؟

2738
تقریبا بله

من از بالایی اگه لایه برداره استفاده کردم،برای جای جوش ولی پوستم نازک بود چروک انداخت ،پوستم خراب شد ،

البته دکتره به من دومدل لایه بردار و کلی پماد دیگه داده بود شاید اثر اونا بود ،دومیه هم فکر کنم روشن کننده است بیشتر برای زانو و آرنج استفاده میشه ،دوست من برای صورتش زده بود میگفت قرمز شده بود و میسوخت البته اونم مثل من پوستش سفید  البته،از دکتر بپرس

ببخشید عزیزم مجبور شدم بیام تو یه تاپیک خودتون گفتم شاید استارتر ناراحت بشن اونجا.من همونم ک عکس لبم ...

حتمااا شاکیو ناراحت برو پیشش بعد ۲۰ روز نباید این جور باشه .. جیگری نبود رنگت  ولی باز گوجه ایی رنگش روشن ترههه یکم ....رنگت ب چشم من تو عکس نزدبک ب قرمز  دون اناریه یعنی تو ترکیب رنگت رنگ تیره یعنی ی کممم سیاه یا کبود رو زده ک پوستت اونو قشنگ جذب کرده.....الان مهم فشار دستشه و ترکیب رنگش خوب میشه لبت ...ی جور حرف بزن اگه نمیتونه کسی رو معرفی کنه ک بلده بگوووو اصلااا شوهرم خیلی اعصابش خورده هر شب دعوا داریم.......انشالله درست میشه

حتمااا شاکیو ناراحت برو پیشش بعد ۲۰ روز نباید این جور باشه .. جیگری نبود رنگت  ولی باز گوجه ایی ...

وای بخدا خیلی پشیمونم هنوز بعد از ۲۲ روز لبم مور مور میشه و حالت خواب الودگی داره یه هفته پیش موقعی ک تازه اینجور شده بود رفتم پیشش نشونش دادم گفت عیب نداره اینا پوست لبته میریزه رنگ اصلیش میاد بالا ثبد کن تا ۳۰ روز بشه بعد بیا

وای بخدا خیلی پشیمونم هنوز بعد از ۲۲ روز لبم مور مور میشه و حالت خواب الودگی داره یه هفته پیش موقعی ...

من سر ۲۸ روز رفتم ترمیم....بهم گفت ۲۰ روزه معلوم میشه چیه...اررره این حسا هست سنگینی پف دار بودن حس اویزونی اونا میییره خیالت راحت..شمام سر ماه بروو...میدونم خیلی اعصاب خورد کنه خودم داشتم ی تیکه کبودی....حتی ممکن بگه باز صبر کن بنظرم ی تهش ده روزم صبر کن ولی دیگه بیشتر  نههه بگو درستش کن...خودم الان راضی ام بد نی  صورتی گوشتی پر رنگ عین رنگ گوشت خورشتی گوساله کلا ضایع نیست کسی هم نمیفهمه تتو فکر میکنن رژ کلانم رو ب کمرنگیه چون بیشتر در معرض اب خوردنه..انشالله خوب میشه

2706