2703
2553
عنوان

یه دختر خوب باید چه طوری باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 8559 بازدید | 20 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم ❤از چی بگم ☺

از همین اعتماد به نفس ؟میدونی من هم خجالتی ام هم لبم وقتی به دنیا اومدم شکاف داشته یعنی لب شکریم خودم فکر میکنم به خاطر ظاهری بوده که اعتماد به نفسم ای نقد کمه. 

2720
پس باید چه طوری الگو پیدا کنم .؟

عزیزم نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی توخانواده و فامیل خودم(ازدواج کردم) منو خیلی قبول دارن و همش بعنوان یه دختر خوب ازم تعریف میکردن و میکنن.و من فکر میکنم اینکه آرومم و به کسی بی احترامی نمیکنم باعث شده که همیشه عمه خاله عمو زنمو دایی و زندایی و حتی مادربزرگام ازم تعریف کنن.ولی متاسفانه وقتی ازدواج کردم اولش خیلی بی زبون بازی درآوردم و هرکس هرچیزی گفت سکوت کردم که این بعضی اوقات باعث سواستفاده میشه و مخصوصا باعث میشه دیگه کسی ازت انتظار نداشته باشه که حتی بی احترامی هاییم که بهت میشه رو جواب بدی که این باعث اسیب خوردن میشه و اگه بخوای یروز جواب رک بدی از نظر اونا بدترین آدم روی زمین میشی..هرچند الان هم با یه سری ترفند دارم به خودم و زندگیم آرامش میدم ولی بنظرمن در کل اگه آروم باشی و باشخصیت و بااعتماد بنفس باشی شخصیت محبوب همه میشی

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!

ربطی به دختر و زن و مرد و پیر و جوون نداره.فطرت انسان یکیه.بعضیا خوب میشن بعضیا بد.البته بازم بستگی داره تو هر جامعه ای تعریف از خوب یا بد چی باشه.ولی در کل شما نیازی به تاییدیه بقیه برای خوب یا بد تشخیص داده شدن نداری.هر انسانی ته دلش میدونه چجور ادمیه.همون برای کافیه بنظرم.