1147
44
عنوان

یه دختر خوب باید چه طوری باشه

178 بازدید | 19 پست

بعضی موقع ها یه کسایی اطرافم میبینم همه ازشون تعریف میکنن میگن دختر خوبی هست من که هیچی نمی بینم  خواستم بدونم ویژگی دختر خوب زن خوب که اطرافتان میبینید همیشه براتون الگو هست رو بگیم تا همه مون یاد بگیریم. یه زنی همسایمونه هست خیلی خوش برخورده تمیزه  با اینه وضع مالیش خوبه ولی زیاد طلا نمیندازه به خودش از این ویژگی خوشم میاد ازش یاد گرفتم  

خدایا مرا به ارزوهایم برسان خدایا من فقط تو را دارم خدایا من تو را دوست دارم 

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

دختر خوب اونیه که خودش باشه . کارخانه ادم سازی نیس که همه از هم یاد بگیرن عین هم باشن . 

خودمون باشیم .... این زندگی اسلایسی رو کنار بزاریم . ما فقط تیکه هایی از زندگی دیگران رو میبینیم و قضاوت میکنیم . وگرنه هیچکی خیلی خوب یا خیلی بد نیست

1156
۳۰

حس نمکنید تو این سن نباید این دیدگاهو داشته باشید ؟؟؟

اولا هرکس ازش تعریف میکنن دلیل خوبیش نیست شاید همون اطرافیان خودشون چیزی نیستن 

دوما ادم با اعتماد به نفس واسش مهم نیست که تعریف بشنوه یا نه 

سوما طلا انداختن یا ننداختن ابدا ربطی به خوبی و بدی نداره درسته شخصیت افراد بیشتر مشخص میشه ولی لزوما کسی که طلا میندازه غیر خانوم و بد نیست 

و در اخر الگو داشتن تو 30 سالگی اونم از این طریق هرگز باعث پیشرفت نیست 

حس نمکنید تو این سن نباید این دیدگاهو داشته باشید ؟؟؟ اولا هرکس ازش تعریف میکنن دلیل خوبیش نیست شای ...

پس باید چه طوری الگو پیدا کنم .؟

1194

به نظرم درست نیست دنبال یه طرح کلی برای همه آدم ها باشیم ما فقط باید سعی کنیم بهترین در نوع خودمون باشیم چون توانایی های رفتاری هر کس متفاوته الگو برداری نکنید

هر قدیسی گذشته ای دارد و هر گناهکاری آینده ای

به نظرم طلا انداختن و مینداختن دلیل بر خوبی و بدی آدما نیست... اون علاقه آدماش یکی طلا دوس داره یکی نقره. یکی سنگ... یکی هم بدش میاد از زیور آلات.... این ب خوب بودن هیچ ربطی نداره.... خوبی هم مثل زیبایی نسبیه... هر کسی کسایی به نظرش خوب میان که رفتار ها و ی سری از اخلاقاش عین خودش باشه.... ینی در ناقع آدما وقعی میگن فلانی خوبه دارن ی ویژگی طرف رو ک خودشون هم دارن تاعید میکنن😐

❤️لیلی ترین لیلای این شهرم... مجنون ترین مرد جهانم باش... گفتی که من ماه تو هستم نه؟ پس تا همیشه آسمانم باش♥️

بعدم  گلم تو واسه خودت خوب باش نه تاعید دیگران... تو هر چیم بخای واسه دیگران خودتو خوب کنی باز ی چیزی ک فکرشو نمیکنی ازت میخوان ک باشی😐

❤️لیلی ترین لیلای این شهرم... مجنون ترین مرد جهانم باش... گفتی که من ماه تو هستم نه؟ پس تا همیشه آسمانم باش♥️
چرا باید اصلا الگو داشت ؟؟؟ رک بگم شما اعتماد به نفستون پایینه 

ممنون شما چقدر خوب آدم وراهنمای میکنید میشه یه کم دیگه بگید '

1179
بعدم  گلم تو واسه خودت خوب باش نه تاعید دیگران... تو هر چیم بخای واسه دیگران خودتو خوب کنی باز ...

ممنون حرفاتونم درست .⚘

خواهش میکنم ❤از چی بگم ☺

از همین اعتماد به نفس ؟میدونی من هم خجالتی ام هم لبم وقتی به دنیا اومدم شکاف داشته یعنی لب شکریم خودم فکر میکنم به خاطر ظاهری بوده که اعتماد به نفسم ای نقد کمه. 

پس باید چه طوری الگو پیدا کنم .؟

عزیزم نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی توخانواده و فامیل خودم(ازدواج کردم) منو خیلی قبول دارن و همش بعنوان یه دختر خوب ازم تعریف میکردن و میکنن.و من فکر میکنم اینکه آرومم و به کسی بی احترامی نمیکنم باعث شده که همیشه عمه خاله عمو زنمو دایی و زندایی و حتی مادربزرگام ازم تعریف کنن.ولی متاسفانه وقتی ازدواج کردم اولش خیلی بی زبون بازی درآوردم و هرکس هرچیزی گفت سکوت کردم که این بعضی اوقات باعث سواستفاده میشه و مخصوصا باعث میشه دیگه کسی ازت انتظار نداشته باشه که حتی بی احترامی هاییم که بهت میشه رو جواب بدی که این باعث اسیب خوردن میشه و اگه بخوای یروز جواب رک بدی از نظر اونا بدترین آدم روی زمین میشی..هرچند الان هم با یه سری ترفند دارم به خودم و زندگیم آرامش میدم ولی بنظرمن در کل اگه آروم باشی و باشخصیت و بااعتماد بنفس باشی شخصیت محبوب همه میشی

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید یه نینی سالم و خوشگل دنیا بیارم.آمین یا رب العالمین  
1178